Uncategorized

Nové možnosti motora a výbavy pre VW T-ROC, Polo a Arteon

Volkswagen oznámili sériu aktualizácií rozsahu v rámci zostavy Polo, T-ROC a Arteon so širšími úrovňami výbavy rozsahu a možnostiam motorov, ktoré sú teraz k dispozícii kupujúcim .
Crossover T-ROC sa teraz používa v základnej úrovni S orezaním od 18 950 GBP, ktorý je vybavený 1,0-litrovým preplňovaným trojvalcovým motorom, ktorý produkuje 113 koní. Spoločnosť VW tiež pridala model 2,0 TDI SEL z 28 345 GBP, ktorý je poháňaný 2,0-litrovým naftou s rozlohou 148 koní spárovaný s pohonom všetkých štyroch kolies. Oba nové modely sa dodávajú iba so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery a malé SUV 2017
Úplne nové Polo Supermini sa predávajú až do januára, ale spoločnosť VW teraz používa svoj základný motor 74 koní 1,0 TSI na modeloch SE a Beats Trim. Dodáva sa s päťstupňovou prevodovkou a začína na 15 060 GBP v SE Trim, zatiaľ čo modely SEL High-SEC sú vybavené oveľa výkonnejšou verziou toho istého motora 113 koní.
Zaokrúhľovaním aktualizácií je VW Arteon, ktorý sa teraz používa so štvorvalcovým motorom s preplňovaným 1,5 litra s rozlohou 148 koní. Je vybavený technológiou deaktivácie valca, ktorá pomáha ušetriť palivo. Výber šesťstupňových manuálnych a sedemstupňových prevodoviek DSG je k dispozícii v rámci sofistikovanosti a oblúkov R-line.
Ste v pokušení niektorým z použití VW pre Polo, T-Roc alebo Arteon? Dajte nám vedieť v komentároch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *