Motor Show Shanghai 2015: Novinky Round-Up

Raz ročne hrá mesto Šanghaj hostiteľa jednej z najväčších nových automobilových predstavení na planéte a 16. rok sa nelíšilo. Najobľúbenejšia motorická show v Číne sa otvorila včera pre tlač a naši reportéri boli tam, aby zachytili najnovší nový kov.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Kedysi mal malý hráč v rozsiahlom zozname medzinárodných motorových predstavení, Šanghaj sa za posledných niekoľko rokov rozvinul na význam, keď sa rozmachol čínsky trh s autom. Znamená to, že automobilové spoločnosti z celého sveta investujú miliardy do modelov, ktoré sa budú predávať iba na ázijskom kontinente.
• Čínske autá na kopírovanie
Naši špičkoví novinári smerovali do Číny, aby sa s týmito novými modelmi dostali bližšie a osobne, ako aj s dizajnérmi a vedúcimi pracovníkmi spoločnosti, aby získali zníženie konceptov a automobilov, ktoré by mohli smerovať do Veľkej Británie.
Páči sa mi Mercedes, BMW, Citroen a Volvo všetky ukázali nové výrobné alebo koncepčné vozidlá na podujatí 2015, zatiaľ čo prítomnosť spoločnosti McLaren zdôrazňuje význam prehliadky dokonca aj pre špecializovaných výrobcov.
22

Existovalo veľa aktivít od iných známych značiek automobilov aj s Lexusom, Fordom, Nissanom a ďalšími, ktorí sa zúčastnili, ukázali modely, ktoré sme už predtým videli, alebo ktoré nie sú určené pre Spojené kráľovstvo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *