Uncategorized

Peugeot uvádza na trh najmenšie obchodné zastúpenie automobilov na svete v Londýnskej telefónnej schránke

Peugeot odhalil, čo tvrdí, že je najmenším predajcom automobilov na svete, ktorý sa otvorí spoločnosti 12. septembra.
Peugeot Russell Square, ktorý využíva konvertovanú londýnsku telefónnu schránku, sedí v centre hlavného mesta – „predpotrel“, ktorý meria iba 0,8 metra.
• Spoločnosť Hyundai spustí kliknutím na nákupnú schému
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vo vnútri sa nenachádzajú žiadni predajcovia, iba tablet spojený s portálom E-Commerce spoločnosti Peugeot. Zákazníci si môžu prehliadať zostavu, nakonfigurovať svoje auto, vyriešiť finančnú ponuku a založiť nákup pre úplne nové auto z telefónnej skrinky.
Keďže telefónna skrinka je bezpilotná stanica, je držaná pod zámkom a nevyhnutná – tí, ktorí majú záujem používať na nákup automobilu, budú musieť získať špeciálny kód na prístup k nemu z webovej stránky Peugeot. Bez súčasných otváracích hodín zamestnancov sú oveľa dlhšie ako v prípade pravidelného obchodného zastúpenia, pričom zákazníci majú prístup k telefónnej schránke od 7:00 do polnoci.
Ako ste si možno uhádli, nejde o celkom hlavný návrh spoločnosti. Namiesto toho je kaskadérskym kútom zdôrazniť online systém elektronického obchodu spoločnosti Peugeot. Firma hovorí, že oveľa viac a oveľa viac sa z nás rozhoduje kúpiť nové autá s kliknutím na web, a nie ísť do obchodného zastúpenia.
Šéf britského Peugeot David Peel, povedal: „Nie je to tak, že pred mnohými rokmi bol proces nákupu nového automobilu, ktorý si prečítal veľa tlačenej literatúry a vlecia okolo obchodných zastúpení. Teraz, napriek tomu, že auto je druhým najväčším nákupom, ktorý veľa ľudí zarába za život, dá sa to urobiť odkiaľkoľvek-dokonca aj zvnútra telefónnej schránky. “
Kúpili by ste si auto online bez vstupu do obchodného zastúpenia? Povedzte nám myšlienky v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *