Uncategorized

Jaguar F-Type letí vlajku s edíciou British Style Edition

oveľa viac ako tri roky po tom, čo F-Type predstavený na Paris Motor Show v roku 2012, Jaguar odhalil svoj prvý model špeciálnej edície; Vydanie britského štýlu typu F.
K dispozícii ako kupé alebo kabriolet, edícia typu F-Type British Style hrá na svojom dedičstve a je k dispozícii v rôznych farbách-vrátane Ultra Blue, ktorá je nová v sortimente športových vozidiel. Medzi ďalšie farby patrí kaldera červená, ako aj ľadovec biela. Najmenšia čierna je tiež možnosťou.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ponúka sa iba s motorom V6 S s 375 k 3,0 litru, ktorý je spárovaný s osemstupňovou automatickou prevodovkou, ako aj pohonom všetkých kolies.
• Najlepšie športové vozidlá, aby ste sa dostali teraz
15

Všetky vozidlá dostanú balíček športového štýlu, ako aj britské odznaky v štýle predných, ako aj zadné. Lavishly vybavený typ F dostáva saténové 20-palcové cyklónové kolesá, ako aj vzperované brzdy s červenými strmeňmi. Všetky vozidlá tiež majú úžitok z lesklého čierneho predného rozdeľovača, ako aj z predĺženia bočných parapetov zafarbených tela. Kupé sa tiež ponúka s pevným zadným spojlerom.
Vo vnútri objavíte úplný kožený interiér, celkom s kontrastným šitím. Sada 14-cestných elektricky nastaviteľných športových sedadiel sa tiež nachádza, s opierkami opätovného opätovného opätovného systému v britskom štýle.
15

Režisér Jaguar v štýle Ian Callum povedal: „Typ F je športové vozidlo, ktoré vzrušuje zmysly, s vizuálnou drámou, ktorá je súkromná aj mimoriadne britská. Vytvorenie edície British Style nám poskytlo šancu jemne vylepšiť metódu, ktorý vyzerá typu F. Vo vnútri aj vonku. “
Všetky vozidlá Edition Style Edition získajú modernizovaný informačný systém v rámci základných vozidiel V6 S. vybavených konfiguráciou Incontrol Touch, ktorý má výhodu z 10-reproduktorového 380W meridiánskeho stereo, zatiaľ čo vozidlá s Incontrol Touch plus získajú systém 770W s 12 reproduktormi.
15

Na inom mieste boli vylepšenia vykonané do celej odrody typu F, aby sa ubezpečili, že všetky kabriolety dostanú ďalších osem litrov bootspace. Trochu vylepšenia – napriek tomu však vylepšenie.
Vydanie britského štýlu typu F je teraz v predaji, cena od 75 225 GBP za kupé, ako aj 80 390 GBP za kabriolet. Dodávky klientov sa začnú na jar.
Páči sa vám kupé typu Jaguar F alebo Roadster? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *