Limitovaná edícia Fia Shelby Cobra vystavená

označeniu 50 rokov vzhľadom na to, že Shelby Cobra úplne debutoval vo svete FIA ​​Racing World, Shelby America odhalil dizajn s obmedzeným vydaním na oslavu dosiahnutia míľniku. Cobra CSX7000 bude obmedzený iba na 50 modelov, pričom každý je dokončený v „Viking Blue“ a vyzdobený závodnými pruhmi FIA.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Dizajn je vytvorený s cieľom replikovať Shelby 289 FIA Cobra z roku 1964, takže obsahuje rozšírené predné, ako aj zadné nárazníky, rezané dvere, nové tlmiče, 15-palcové závodné kolesá, ako aj ropné chladiče. Boli namontované súčasné prvky, ako sú napríklad kotúčové brzdy s veľkými oceľami, ako aj silnejší rám – ponúka sa tiež s hliníkovou škrupinou, štandardom, ktorý bol vyrobený zo sklenených vlákien.
• Ford Mustang Shelby GT500
Zatiaľ čo pamätná závodná kobra je vybavená celkovým bočným výstupným výfukovým systémom, nezahŕňa motor. Koncepcia je, že klienti topánky ich vlastného motora do kobry, ktorá bola historicky malým blokom Ford V8.
50. výročie CSX7000 COBRA stojí od 94 995 dolárov (57 770 GBP) s telom zo sklenených vlákien a 159 995 dolárov (97 300 GBP) vybavených súčasným hliníkovým plášťom. Dizajn debutoval v Barrett-Jackson Collector Cars a Auction Truck Auction v Scottsdale v Arizone minulý týždeň.
• Ford Mustang Shelby GT500

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *