BMW X5, ako aj súťaž X6 M Úplne odhalené dizajny prvého vydania

BMW predstavili úplne prvé vydania nových súťažných SUV X5 a X6 M. Výroba je obmedzená na iba 250 príkladov každého z nich – celkovo celkovo 15 pridelených na britský trh.
Ceny pre súťaž BMW X5 M Úplne prvé vydanie sa začne od 136 400 GBP, zatiaľ čo ekvivalentný variant X6 prinesie štítok nákladov vo výške 139 100 GBP. Očakáva sa, že dodávky oboch návrhov sa začnú na jar 2021.

Top 10 najlepších SUV na nákup 2022

Štandardné zariadenia pre obidve SUV obsahujú nové zrkadlá dverí z uhlíkových vlákien, kryt motora z uhlíkových vlákien, ako aj nastavené rozložené zliatinové kolesá, ktoré sa pohybujú v prednej časti 21 palcov vpredu, ako aj 22 palcov vzadu. Nákupcovia majú tiež možnosť, že sa dva odlišné farby dokončia – mrazené tmavé strieborné matné alebo mrazené Marina Bay Blue.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Potenciálni kupujúci sa však budú musieť rýchlo premiestniť, pretože BMW posiela do Veľkej Británie iba 10 špeciálnych vydaní X5 s iba piatimi príkladmi každej k dispozícii. Prvé vydanie X6 bude ešte exkluzívnejšie, iba tri príklady ponúkané v striebornom, ako aj dva príklady ponúkané v modrej farbe.
Vo vnútri fungujú dva špeciálne vydanie vzorov špeciálne dvojfarebné kožené čalúnenie s čiernymi vložkami Alcantara, ako aj jasne oranžové šitie. Presne rovnaké šitie obsahuje na prístroji Binnacle Surround, ako aj karty dverí, zatiaľ čo hlavné línie oboch automobilov sú dokončené v zreteľnej polnočnej modrej Alcantare.
Spoločnosť BMW tiež pridala do oboch kusov automobilov niekoľko kusov z uhlíkových vlákien – obidve SUV obsahujú náhradné dashboardy, ako aj stredové konzoly, ktoré sú vyrezané z ľahkého materiálu. Nákupcovia si tiež môžu vybrať, či majú odlišný znak „First Edition“ zapečený do odstráneného kabátu na strane cestovného panela.
Obidve SUV sú poháňané dvojitým turbodúchadlom 4,4-litrovým motorom V8, ktorý v súťažnej špecifikácii vytvára krútiaci moment 616 koní a krútiaci moment 750 Nm. Výkon sa odosiela s osemstupňovou automatickou prevodovkou na všetky štyri kolesá, ktoré stačia štáty BMW na to, aby obom vozidlám poskytli čas 0-62 mph približne štyri sekundy, ako aj digitálne obmedzenú maximálnu rýchlosť 155 mph.
Čo si myslíte o novej súťaži BMW X5 a X6 M úplne prvé vydania? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *