Uncategorized

Volvo v aplikácii telefonického hovoru: Aktualizácia pridáva údaje o Energy využívaní pre hybridných majiteľov doplnkov

Volvo rozširuje svoju službu aplikácie pre smartfóny s telefónnym hovorom, aby poskytla majiteľom hybridných návrhov plug-in omnoho viac informácií o svojich vzoroch jazdy rovnako ako spotreba energie.
Aplikácia prepojenej švédskej značky teraz umožní šoférom, aby presne videli, koľko z ich cesty sa dokončuje iba na elektrickej energii – základný prvok v hybridnom používaní doplnkov, pretože má potenciálneho zníženia účtov paliva. Pri telefonickom hovore sa tiež ukáže množstvo uloženej CO2, okrem predpokladaných úspor nákladov na náklady nad míľami dokončené spaľovacím motorom.

Volvo S60 T8 Twin Engine: Dlhodobý prehľad testov

Spoločnosť Volvo uvádza, že funkcie boli pridané z dôvodu pripomienok vlastníkov rozširujúcej sa rozmanitosti hybridov doplnkov; Každý dizajn v odrode spoločnosti sa teraz ponúka ako PHEV. Skutočne dúfa, že ďalšie informácie pomôžu majiteľom potešiť sa tým, že z ich vozidiel získate oveľa lepšiu efektívnosť.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Bjorn Annwall, európsky šéf spoločnosti Volvo, povedal: „Rovnako ako protichodný protiopatrenia pomáha ľuďom, aby viac cvičili, som presvedčený, že poskytovanie oveľa lepšieho pohľadu na ich jazdné vzory im pomôže jazdiť oveľa udržateľnejším spôsobom. Vidíme plug-in hybridy ako „elektrické vozidlá na čiastočný úväzok“, ktoré motivujú úpravy v správaní ľudí a pomáhajú pripraviť metódu pre posun k úplne elektrickým automobilom. “
Aktualizácie sa ponúkajú v 47 krajinách vrátane Veľkej Británie, ako aj budú zavedené s typickými obchodmi Google a Apple App Stores.
Volvo na telefonickom hovore bol najskôr predstavený v roku 2001 ako funkcia vzdialenej bezpečnosti pre majiteľov vozidiel Volvo, čo je prvý svojho druhu. Ponúkala bezpečnosť, bezpečnosť a bezpečnosť, ako aj sledovanie služieb v situácii pri nehode, poruche alebo krádeži tým, že využila SIM kartu nainštalovanú automobilom. Aplikácia stále rieši tieto funkcie, v priebehu času sa však zlepšila, aby sa vysporiadala s celým radom ďalších funkcií, ako sú diaľkové uzamknutie, predhrievanie, informácie nabíjania a ukazovatele stavu vozidla.
Teraz sa pozrite na náš výber tých najlepších vintage vozidiel v galérii nižšie …
43

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *