Uncategorized

New Vauxhall Astra-E: Electric Hatchback set pre 2023 Zavedenie

Vauxhall odhalilo, že bude navyše elektrifikovať novú Astra príchodom plne elektrickej verzie v roku 2023. Astra-E bude k dispozícii okrem Plug-in Hybrid Choice, ktorý sa ponúkne, keď sa nový Astra budúci mesiac predávať.
Nový Astra-E sa pripojí k CORSA-E, ako aj k mokke-e v zostave značky, ktorá bude mať elektrifikovanú verziu každého dizajnu do roku 2024. Plán je pre odrodu Vauxhall úplne elektrický od roku 2028 ďalej.

Nový 2022 Vauxhall Astra v predaji teraz od 23 275 GBP

Vauxhall neodstavil žiadne technické podrobnosti pre Astra -E, avšak jeho príchod zdvíha veko navyše na aktualizovanú metódu platformy Stellantis – materské podnikanie Vauxhall vyvinuté zlúčením PSA a FCA.
Nové elektrické autá a platforma nákladných automobilov
S príchodom naplánovaným na rok 2023 sa zdá, že Astra-E bude jedným z prvých automobilov, ktoré sa objavia na novej platforme Stellantis STLA, vhodné pre vozidlá C, ako aj pre vozidlá D-segmentu. Astra, ako aj väčšie SUV ako vnučka. Autá a nákladné vozidlá využívajúce túto novú elektrickú platformu sa budú vyrábať od konca roku 2023.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Platforma je hviezdnou verziou platformy EVMP Stellantis, ktorú spoločnosť PSA založila späť, keď bola samostatnou spoločnosťou. V skutočnosti je to dodatočne rozvoj platformy EMP2, ktorá sa nachádza pod novou Astra v benzíne, nafte, ako aj hybridnom formáte plug-in.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *