NOVÝ 2020 Peugeot 5008 SUV Facelift sa predáva vo Veľkej Británii

Peugeot odhalil ceny a špecifikácie pre facelifted 5008 SUV, ktorý je k dispozícii na nákup teraz vo Veľkej Británii.
Ceny začínajú od 29 585 GBP za benzínový model základného modelu a stúpajú na 40 905 GBP za naftu na dieselovú motorovú motor Očakáva sa, že prvé dodávky prídu na jar 2021.

Top 10 najlepších SUV na nákup 2022

Rovnako ako aktualizované 3008, rozsah Peugeot 5008 je rozdelený na šesť úrovní výrezov, hoci kupujúci vo Veľkej Británii nedostanú aktívny model základnej úrovne. Naša zostava sa otvára s aktívnym prémiovým variantom, ktorý obsahuje 17-palcové zliatinové kolesá, stlačené spustenie gombíka, predné a zadné parkovacie senzory a elektricky skladacie zrkadlá dverí.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Model pôvabu v strednom rozsahu spoločnosti Peugeot stavia na špecifikácii aktívneho prémiového modelu s 18-palcovými zliatinovými kolesami, koľajnicami hliníkového strešného systému, sklom súkromia a integrovaným systémom SAT-NAV pre 10-palcový informačný displej o informačnom displeji CAR. Ceny začínajú od 31 435 GBP.
Variant Allure Premium Variant prikazuje ďalších 550 GBP nad modelom Allure a dodáva bezkľúčový vstup a začatie, zreteľné čalúnenie textílií, ležiace sedadlo spolujazdca a okolitý vnútorný osvetľovací systém. Kupujúci tiež dostanú Peugeot’s „Detský balíček“, ktorý pridáva dvojicu stolov a okenných žalúzií pre druhý rad sedenia.
Cena 5008 GT spoločnosti Peugeot je od 33 485 GBP a má sadu rôznych 18-palcových zliatinových kolies, svetlometov LED, kontrastnej čiernej strechy, adaptívneho tempomatu a bezrámového spätného zrkadla. Čalúnenie červeného nappa a obrusy z tmavého limetkového dreva sú tiež novo dostupné ako súčasť faceliftu.
18
O našej reklame na túto reklamu

Vlajková loď GT Premium Variant začína od 37 485 GBP. Dodáva sadu 19-palcových zliatinových kolies, zadné dvere s rukou, 515 W ohniskový prémiový zvukový systém a pár elektricky nastaviteľných a masírovaných predných sedadiel. K dispozícii je tiež 360-stupňová videokamera a automatizovaný parkovací systém vozidla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *