Uncategorized

Lunaz predstavuje elektrifikovanú Aston Martin DB6 s odrodou 255 míľ

British Engineering Firma Lunaz vytiahla zábaly zo svojej najaktuálnejšej práce-celoelektrická konverzia pre Aston Martin DB6. Ponúka sa kúpiť teraz, pred pristátím s majiteľmi v roku 2023.
Lunaz neopravil určité náklady na auto, pretože uvádza sa, že každý z nich bude prispôsobený vkusu kupujúceho. Ako sprievodca však firma uvádza, že každý z nich prekoná 1 milión dolárov (okolo 737 000 GBP).

Lunaz Electric Tradičné vozidlá zavádza konverzie Jaguar XK120, ako aj Rolls-Royce Phantom Conversions

Rovnako ako všetky Lunazove projekty- napríklad konvertovaný originálny rozmanitý Rover, plus 1953 Jaguar XK120, ako aj konverzie Rolls-Royce Phantom z roku 1961- Práce na elektrifikovanom Aston Martin DB6 začínajú holou kovovou obnovou karosérie automobilu, ako aj na podvozku vozidla . Predtým, ako inžinieri začnú konverziu, vložili vozidlo na rohové stupnice, aby získali koncepciu jeho distribúcie hmotnosti, takže potom môžu replikovať jeho riadiacu rovnováhu, keď je elektrická hnacia jednotka namontovaná.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Z vonkajšej strany Lunaz’s Electified DB6 vyzerá podobne ako základná klasika poháňaná benzínom, pričom jediným darčekom je chýbajúce výfukové potrubie. Z pôvodného vozidla však nezostáva veľa, pretože firma namontovala súčasné brzdy, vzniesla zavesenie, ako aj prepracovala riadenie, aby sa vyrovnala s elektrickou hnacou súpravou.
Kabína DB6 získava podobne modernú generálnu opravu, pričom kupujúci používajú luxusné konania, ako je klimatizácia, pripojenie WiFi, ako aj infotainment systému Bang-Up-to-to-Date so Sat-Nav.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *