Uncategorized

Európsky Ford Mustang odišiel za 30 sekúnd

Prvých modelov Ford Mustang 500 2015, ktoré boli určené pre Európu, boli vyhradené za pouhých 30 sekúnd, keď sa kníhy otvorili počas poslednej sobotnej ligy Ligy majstrov.
Na konci času navyše v Lisabone, ktorý videl, že Real Madrid porazil súperov Atletico Madrid 4-1, sa viac ako 9 300 ľudí zaregistrovalo na šancu získať nové svalové auto.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nikdy predtým sa v 50-ročnej histórii predal Mustang v celej Európe a Ford, ako jeden z hlavných sponzorov súťaže, používal finále na označenie tejto príležitosti.
Propagácia zaznamenala 500 nových Mustangov pridelených v 20 krajinách, pričom títo Európania najrýchlejšie vyjadrili záujem, aby sa v najbližších týždňoch vypočuli od spoločnosti Ford. Každý úspešný potenciálny zákazník bude potom pozvaný, aby dokončil svoj nákup v obchodnom zastúpení koncom tohto roka, pripravený získať svoju verziu športového automobilu v roku 2015.
“Vedeli sme, že pre nový Ford Mustang, ktorý sa týka Európy, existuje obrovská vzrušenie, ale akcia počas finále UCL bola ohromujúca,” uviedol Roelant de Waard, viceprezident spoločnosti Ford v Európe za marketing, predaj a služby.
“Bol to skutočne zvláštny spôsob, ako odštartovať éru Ford Mustang v Európe.”
Pri vyjadrovaní záujmu si zákazníci mohli vybrať medzi modelmi Fastback Coupe skončené v „Race Red“ a kabriolet Mustang maľovaného „magnetického striebro“, pričom obidva varianty sú nastavené tak, aby obsahovali špeciálny balík.
Zákazníci si tiež mohli vybrať úplne nový motor ECOBOOST s 2,3 litrom FORD 305 koní s krútiacim momentom 407 NM alebo oveľa štandardnejšie 5,0-litrový motor V8, ktorý dodá 420 koní a 529 NM.
Okrem toho bude každé z prvých 500 Mustangov európskych-špecializovať systém konektivity a navigačného systému Sync 2, vyhrievané a vetrané sedadlá, technológiu asistencie v parku, ako aj získanie čierneho koženého lemovania, detaily chrómov a 19-palcových zliatin.
Pre tých fanúšikov Spojeného kráľovstva, ktorí nedokážu urobiť 500-silný užší zoznam, alebo boli nešťastní, že zmeškali pôvodnú propagáciu, dobrá správa je, že Mustang bude mať všeobecný predaj v showroomoch od začiatku budúceho roka a očakáva sa, že začne okolo okolo 30 000 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *