NOVÝ SKODA Kodiaq VRS v predaji teraz od 44 635 GBP

, ktorá je facelifovaná verzia Kodiaq VRS, ponúkajú nákup v Spojenom kráľovstve, pričom náklady začínajú od 44 635 GBP.
Na rozdiel od starej dieselovej motora Skooda Kodiaq VRS-ktorý bol poháňaný dvojitým turbodúchaným štvorvalcovým benzínovým systémom s dvom GTI.

Ďalšie tri elektrické vozidlá spoločnosti Skoda budú menšie ako ENYAQ

Nový benzínový motor Kodiaq VRS má ďalších 5 koní oproti starej naftovej jednotke. Oveľa dôležitejšie je však, že je to o 60 kg zapaľovač, ktorý štáty Škoda orezali čas Hot SUV 0 – 62 mph o 0,5 sekundy až 6,6 sekundy. Najvyššia rýchlosť tiež vyšplhala o 5 mph na 144 mph.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Výkon prechádza na všetky štyri kolesá prostredníctvom novej sedemstupňovej dvojspojkovej automatickej prevodovky, ktorá je tiež o 5,2 kg ľahšia ako prevodovka namontovaná na predchádzajúci variant nafty. Progresívne posilňovače riadenia, ako aj adaptívne tlmiče sú tiež štandardné, ktoré sa dajú prispôsobiť pomocou systému riadenia dynamického podvozku spoločnosti Skoda.
Medzi ďalšie základné zariadenia patria 20-palcové zliatinové kolesá, strmene červenej brzdy, revidované nárazníky VRS, lesklé koľajnice s čiernym strešným systémom, ako aj výfukových koľajníc s dvojitým výjazdom. Nákupcovia tiež dostanú presne rovnaké svetlomety LED Matrix objavené na nedávno aktualizovanej základnej Kodiaq spolu s čerstvou kapotou a pretvorenou mriežkou radiátora.
Vo vnútri dostávajú kupujúci typickú súpravu vylepšení VRS spoločnosti Skoda, ktoré zahŕňajú športové sedadlá značky VRS, športové riadenie s koženým koženým a červeným šitiem pre prístrojovú dosku. Rovnako je tu aj niektoré aktualizované oblúky dverí s čalúnením mikrosuede, zatiaľ čo základný tkaninový hlavičk je možné vybrať pre alternatívu mikrosuede.
Digitálny prístrojový prístroj spoločnosti Skoda online v kokpite je tiež základný na Kodiaq VRS, ktorý pridáva 10,25-palcovú obrazovku v mieste analógových meradiel základného vozidla. Na doplnenie jednotky existuje 9,2-palcový informačný systém s dotykovou obrazovkou s bezdrôtovou podporou pre spoločnosť Apple CarPlay a Android Auto.
Kupujúci dostanú celú technológiu podpory pohonu, vrátane asistencie parkovania automobilov, fotoaparátu na zadné pohľady, autonómne núdzové brzdenie a cestovná asistencia, ktorá využíva adaptívnu správu plavby, ako aj adaptívne systémy pomoci v jazdnom pruhu, aby sa domnievali, že spravujú auto Diaľnica, ktorá ponúka šoféru dohliada.
Teraz si vyskúšali všetky najnovšie správy o facelifted Basic Skooda Kodiaq…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *