2020 Mercedes E-Class Facelift: Overené náklady

Revidovaná trieda Mercedes E je teraz v predaji v Spojenom kráľovstve. Náklady sa začínajú od 39 055 GBP za vstupnú úroveň e 220 D salónu, pričom sa vyliezli na 61 540 GBP za nehnuteľnosť E 400 D-Topping, ako aj prvé dodávky vo Veľkej Británii, sa očakáva, že sa objavia na jeseň.
Mercedes rozdelil spoločnú odrodu triedy E na štyri úrovne výbavy. Spolu s typickým športom firmy, AMG Line a AMG Line Premium Models je tu nový a pomerne dlhý vlajkový variant s názvom AMG Line Night Edition Premium Plus.

Najlepšie výkonné vozidlá 2022

Štandardné zariadenia pre dizajn športu na základnej úrovni zahŕňajú 17-palcové zliatinové kolesá, automatické LED svetlomety, predné aj zadné automatické parkovacie senzory, stierače čelného skla snímania dažďov, ako aj 180-stupňový reverzný fotoaparát. Rovnako existuje záruka spoločného bezpečnostného vybavenia, vrátane asistencie slepého bodu, aktívnej brzdovej pomoci, ako aj riadenia plavby s premenlivým obmedzením rýchlosti.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vo vnútri kupujúci dostanú vyhrievané kožené čalúnenie, automatické zrkadlo zadného pohľadu, bezdrôtové nabíjačku smartfónov a prispôsobiteľný systém osvetlenia okolitého prostredia. Najnovší systém Infotainment MBUX spoločnosti Mercedes je tiež vybavený ako štandard, ktorý obsahuje dve 12,3-palcové obrazovky-jeden na premietanie klastra prístroja, ako aj ešte jeden, ktorý sa zaoberá navigáciou, ako aj s mediálnymi funkciami.
Cena AMG triedy E je cena od 41 555 GBP. Vylepšenia oproti športovému dizajnu sú minimálne, tiahnuté na čerstvú sadu 18-palcových zliatinových kolies, nové adaptívne LED svetlomety, ako aj vylepšené hmlové žiarovky. Vylepšenia interiéru sú podobne jemné; Kupujúci dostanú nový volant AMG, hliníkovú škatuľu pedála, čiernu podšívku na strešnú krytinu a systém spravovania klímy s tromi zónami.
40

Cena prémiových konštrukcií AMG je cena od 43 555 GBP. Medzi vylepšenia v strednom rozsahu patrí 19-palcové zliatinové kolesá, automaticky napájaný bootlid, 360-stupňová automatická parkovacia videokamerová kamera, ako aj rozšírený doplnok na navigáciu pravdy pre informačný systém vozidla, ktorý sa venuje nadchádzajúcim smerom do čelného skla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *