Uncategorized

Honda Axes Diesel Power vo Veľkej Británii

Honda eliminovala verziu HR-V v oblasti nafty z predaja v Británii, čo znamená, že zostava spoločnosti Spojeného kráľovstva je teraz benzínový, hybridný alebo čisto elektrický.
Honda zostáva presvedčená vo svojom rozhodnutí a stáť pevne v presvedčení, že jeho hybridné návrhy budú slúžiť motoristovi s najazdených kilometrov rovnako dobre.

Recenzia Honda HR-V

V posledných niekoľkých rokoch Honda neustále vyraďuje svoje najviac znečisťujúce hnacie ústrojenstvo v celej spoločnosti tlakom na elektrifikáciu. Zavedenie hybridného systému spoločnosti I-MMD bolo v tomto procese nápomocné, rovnako ako spustenie nového jazzového hybridu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Po poslednom spustení spoločnosti Battery Electric Honda E bude čoskoro nasledovať spustenie nového čisto elektrického crossoveru založeného na rovnakej platforme. A okrem zrušenia poslednej možnosti nafty vo svojom rozsahu, Honda tiež predložila svoj vlastný termín, aby v priebehu nasledujúcich troch rokov elektrifikáciu svojho existujúcich benzínových rozsahu.
Hovorca značky uviedol: „Honda zrýchlila svoje plány na to, aby sa všetky svoje európske návrhy automobilov, ktoré sa majú elektrifikovať od roku 2025 do roku 2022, a naša motorická hybridná technológia bude hrať kľúčovú úlohu pri dosahovaní tohto cieľa. Preto plánujeme, aby sa európska výroba dieselových pohonných jednotiek zastavila do konca roku 2022. Na miestnej úrovni vo Veľkej Británii sme však teraz prestali predávať naftové vozidlá. “
HR-VS poháňané dieselom bude stále k dispozícii od obchodných zastúpení spoločnosti Honda UK na krátku dobu ako zvyškové zásoby.
Kliknite sem a získajte hĺbkovú recenziu All-Electric Honda E …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *