Uncategorized

Podľa Alberta Biermanna, Ex-BMW M Boss a nového vedúceho testovania automobilov v spoločnosti Hyundai Motor Group sa zameriava na novú úroveň výkonu a zábavy

, oveľa zábavnejšie Kias sú na ceste. Povedal, že spoločnosť CAR Express, že nové modely budú stavať na súčasnom sortimente GT a budú ešte zábavnejšie jazdiť.
„Neexistujú žiadne obmedzenia toho, čo môžeme skončiť s Kia,“ trvá na tom Biermann. „V určitom okamihu môžeme byť pripravení povedať, že trh je pripravený na viac.“
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kia má v súčasnosti dva modely GT na predaj na základe trojdverového pro_cee’d a päťdverového hatchbacka. Na jeseň sa k rozsahu pripojí o dve ďalšie, Optima GT a Optima Sportswagon GT.
• Ženeva Motor Show 2016
8

Nové prírastky budú poháňané 2,0-litrovým turbo motorom dodávajúcim okolo 250 koní, čím sa stanú najsilnejšími KIAS, aký kedy sa predal vo Veľkej Británii.
Ale Biermann už uvažuje o ďalšom kroku, hoci ešte viac výkonné automobily by pravdepodobne museli byť pomenované niečo iné ako GT, povedal nám.
„V USA majú SX, čo je zatiaľ ekvivalent európske v Európe.”
Ešte väčšia komplikácia je, že spoločnosť KIA spustí štvordverové kupé na zadnom pohone založenom na koncepcii GT v roku 2011 v priebehu nasledujúcich 18 mesiacov. Zatiaľ čo Biermann zostáva pevne pery, čo to bude, názov GT sa pravdepodobne zmení, aby sa zabránilo mätúcim potenciálnym kupujúcim. „To je pre marketingových ľudí,“ povedal Biermann pre Car Express.
8

Biermann bol s Kia o niečo viac ako šesť mesiacov, ale už má jasné nápady o tom, čo by mali byť GT spoločnosti, pričom ich prirovnávajú k výkonu BMW M alebo k modelom Audi.
„Musia vás prinútiť usmievať sa,“ povedal. „Keď stlačíte tlačidlo GT, úsmev by sa mal stať silnejším. Základným slovom je „reakcia“. “
Kia však nebude sledovať partnerskú spoločnosť Hyundai pri spustení výkonnostnej pod značkou. Spoločnosť Hyundai N sa uvedie na trh v roku 2017 s super-rýchlym hatchbackom I30 a potom sa rozšíri na ďalšie, ešte oveľa výkonnejšie modely.

„Nemohli sme ľahko natiahnuť Hyundai do vysokovýkonných alebo luxusných automobilov, a preto sme vytvorili N-značkovú značku a Genesis,“ tvrdí Biermann. „Kia je však mladá značka s čerstvosťou, ktorá nám umožňuje robiť čokoľvek, čo chceme. Kia je dobrá pre čokoľvek.“
Viac noviniek z Genevskej prehliadky v Ženeve v roku 2016 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *