Uncategorized

2014 Land Rover Discovery Facelift exponovaný

Toto je facelifted Land Rover Discovery 4, ktorý je v súlade s horúcim na pätách revidovaného Range Rover Evoque a New Range Rover Hybrid. Nový model bude verejne debutovať spolu s týmito návrhmi na autosalóne Frankfurt a nákupné knihy sú teraz otvorené.
• Land Rover Discovery 4 Recenzia
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Sedemmiestny Discovery 2014 má nový front-end a oveľa viac inteligentnejších bezpečnostných technológií. Dostane tiež inteligentné zastavenie, aby sa zvýšila efektívnosť.
Dizajnéri nahradili písmo „Land Rover“ kapota „objavom“. Revidovaný model bude teraz chápaný jednoducho ako Discovery Land Rover, čím vyhodí číslo štyri z batožinového priestoru.
Na zníženie počtu písmen a čísel, ktoré zvyčajne zdobia bránu na chvost objavenia, sa označenie motora „SDV6“ prenesie na predné krídla.
K dispozícii je tiež čerstvý nárazník, nové svetlomety a revidované svetlá LED. Dokončenie vizuálneho premietania sú dva nové vzory kolies z ľahkej zliatiny, zatiaľ čo čierny dizajnový balíček v hodnote 1 900 GBP-s čiernymi detailmi a zreteľnými 20-palcovými okrajmi-sa prenáša z predchádzajúcej.
Pridanie zastavovacieho spustenia znižuje známe emisie CO2 s rozmermi 3,0 litra na 213 g/km a zvyšuje ekonomiku na 35,3 mpg-nie je zlé pre auto s hmotnosťou 2,5 ton.
Výkon zostáva nezmenený pri 253 koní, s krútiacim momentom 600 Nm a všetky vzory stále dostávajú osemstupňovú automobilovú skrinku. Čas 0-60 mph zostáva o 8,8 sekundy.
Spoločnosť Land Rover však pridala výber možností, ktoré sú zvyčajne vyhradené pre modely Range Rover.
Kupujúci teraz môžu pridať Sensing Wade, ktoré využívajú sonarové senzory pod každým zrkadlom dverí, aby vypracovali hĺbku vody pred vozidlom. Zobrazuje sa na displeji, takže môžete porovnať predpovedanú hĺbku vody s červenou čiarou, ktorá ukazuje maximálnu schopnosť brodenia vozidla.
Na zozname výberov je tiež sledovanie slepých bodov a kamery T-Juckery a 17-reproduktorový zvukový systém Meridian Range Rover je voľbou 4 000 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *