Uncategorized

Rozšírené Range Citroen DS3 2014

Toto je aktualizovaný Citroen DS3, ktorý poskytuje čerstvý vzhľad a nové motory vrátane jedného schopného 94 MPG. Je zvláštne, že úplne nové svetlomety sú konvenčné iba na modeli DS3 DS3 DS3, ale o možnosti pre verzie menších DSIGN a DSTYLE.
Samotné svetlomety sú jednotky xenónu s prvkom LED bežeckého svetla a Citroen tvrdí, že svetlá inšpirované konceptom spotrebúvajú o 35 percent menej energie na ponorenom lúči a o 75 percent menej, keď na hlavnom lúči. Hovorí sa, že 20 000 hodín životnosti svetiel je 20-násobok starej školy halogénovej svetla na zavedenie. Medzitým LED svetlá zostávajú štandardne umiestnené v zadnej časti DS3.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Dva nové 1,6-litrové výbery motora sa pripoja k hnacej sústave DS3 na rok 2014 a neskôr. Najzelenšou je voľba je turbodiesel Bluehdi 100, ktorý Citroen tvrdí, že bude priemerovať ambiciózne 94 MPG, zatiaľ čo vykašľajú iba 79 g/km CO2 – najnižšie emisie všetkých supermini v triede.
K dispozícii je tiež oveľa výkonnejší turbodiesel Bluehdi 120, ktorý poskytuje ďalšiu 20 koní, ale nižšiu ekonomiku, pri 78 mpg a 94 g/km. Citroen tvrdí 4 % zníženie celkového výkonu CO2 v porovnaní s odchádzajúcimi dieselmi DS3 a neuveriteľných o 90 % znížených v škodlivých emisiách NOx.
Na niektorom európskom trhu bude tiež poskytnutý nový 1,2-litrový 69 MPG, 95 g/km benzínový motor s 81 koní a automatizovaná päťstupňová manuálna prevodovka, ale Citroen si stále neistí, či ho ponúknuť vo Veľkej Británii.
Nové technické hovoriace body majú formu aktívnej funkcie brzdenia mesta, ktorá aktivuje brzdy, ak objekt, ktorý som vycítil pred automobilom pri rýchlostiach až 20 km / h. Voliteľná reverzná videokamera je teraz k dispozícii aj pre DS3 – užitočnú možnosť pre model Cabrio a jeho viditeľnosť zadnej krabičky.
Laser leptaný dashboard, nové farby a nový dizajn 17-palcového zliatinového kolieska zaokrúhľuje aktualizácie pre nový DS3, ktorý sa predáva v júli 2014. Modely, ktoré nie sú DSport, budú pokračovať v predaji ako predtým, ale vy. LL dokážem určiť nové svetlomety na Natty ako možnosť nákladov.

Zistite tu alebo najlepšie odporúčania Supermini tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *