Uncategorized

„Britské značky sú v pretekoch ďaleko za cenovo dostupné, žiaduce elektrické auto“

, to je koniec, koniec 1. kola; Elektrické vozidlá práve prešli svojou prvou úplnou úplnou, správnou, revolučnou dekádou v predaji stále veselej verejnosti. Pozitíva z rokov 2010-2020? Najmodernejšie EV Tech, pokroky a prekvapenia boli fenomenálne; Mnoho čisto elektrických automobilov sa stalo zábavnejšími ako ich náprotivky so spaľovaním; Zníženie znečistenia vzduchu a hluku inšpirovaného EV pomohlo planéte a jej národom, najmä v mestských oblastiach.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Negatívy? Príliš veľa maloobchodných cien pre čisté elektrické elektriky zostáva neúmerne vysoké; Nárokované údaje o najazdených kilometroch/rozsahu, ktoré uverejnili nadmerne optimistickí výrobcovia, sú sklamaním; A musíme pripustiť, že britská chybná nabíjacia infraštruktúra musí vystrašiť niektorých potenciálnych kupujúcich EV.

Výroba automobilov vo Veľkej Británii: Januárové údaje zasiahli 13 rokov nízky

Ďalším kolosálnym problémom pre motorový priemysel, ktorý je v tomto ev lark stále nový, je nájdenie správnej rovnováhy; Sladké miesto, ktoré zahŕňa dôležité spotrebiteľské požiadavky. Zahŕňajú (v abecednom poradí): dostupnosť vozidiel/poistenia; vhodnosť/obraz; úrovne palubnej techniky/ výkonu; rozsah; Veľkosť a typ vozidla.
S automobilmi s vnútorným spaľovaním bolo pomerne ľahké zasiahnuť správnu rovnováhu, dať zákazníkovi presne to, čo chcel a za primerané ceny. Volkswagen bol majstrom tohto umenia od 70. rokov do roku 2010 vďaka svojmu automobilu pre ľudí Golf. V benzínovom alebo naftovom maske boli ceny citlivé (od dnešných peňazí 20 000 GBP), dizajn podhodnotený, s primeranou špecifikáciou, silou a priestorom pre cestujúcich, všetky bezpečne zabalené do elegantného tela hatchbackov v strednej veľkosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *