Uncategorized

2019 Mercedes Vito Van Trim Revided

Revidované úrovne výbavy pre dodávku Mercedes Vito boli revidované na rok 2019. Teraz si môžete vybrať z troch: Čisté, progresívne a prémiové.
Štandardne je čistý volant z kože, osemcestné nastaviteľné sedadlo vodiča, automatické svetlá, parkovacie senzory, vyhrievané zrkadlá dverí a aktívny park Assist: systém, ktorý sa môže nasmerovať do paralelného alebo parkovacieho priestoru. Nakoniec infotainment System Pure ponúka pripojenie Bluetooth, USB, Aux a SD Card.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie dodávky stredného panela v predaji
Urobte krok k progresívnemu a nastavenie infotačného infotainmentu získava farebnú obrazovku. Medzi ďalšie pridané vlastnosti patria obrusy kolies, kovová farba, nárazníky s farebnými kódmi, predné hmlové svetlá, tempomatov a bedrová podpora pre sedadlo vodiča.
Najvyššia špecifikácia prémiu získava 17-palcové zliatinové kolesá, klimatizáciu, reverzná kamera, podlahové rohože velora a predinštalácia pre satelitnú navigáciu.
Vito je možné porovnávať s jedným z dvoch motorov s celkom piatimi rôznymi výstupmi na výber. Čisté modely sa dodávajú s jednotkou 1,6 litra, ktorá je v závislosti od výstupu známa ako 109 CDI (87 koní) a 111 CDI (112bhp). Tieto dva motory sú tiež ponúkané v progresívnom obložení spolu s dvoma verziami väčšej 2,1 -litrovej jednotky – 114 a 116 CDI produkuje 134 koní a 163 koní. Prémia je k dispozícii so všetkými tromi verziami 2,1, zakončená CDI 187 koní 119.
Varianty 1,6 litra odosielajú jednotku na predné kolesá cez šesťstupňovú manuálnu prevodovku, zatiaľ čo 2.1 je pohon zadných kolies a je k dispozícii s výberom manuálnej a sedemstupňovej automatiky v závislosti od modelu.
Ako predtým, Vito je k dispozícii v troch dĺžkach. Kompaktná, dlhá a extra dlhá nomenklatúra bola nahradená L1, L2 a L3
Revidovaný rozsah Vito je teraz k dispozícii na objednávku. Cena 114 CDI L2 je 23 900 GBP (s výnimkou DPH) v čistom výbave, 25 570 GBP za progresívne a 27 580 GBP za prémiu.
Aké sú najlepšie stredné panelové dodávky na predaj? Kliknite sem pre náš zoznam najlepších …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *