Uncategorized

Mini Moke sa vracia so súčasným stvorením Comforts

Moke Worldwide oživil a zlepšil tradičný malý moke s radom vylepšení podvozku, ako aj čerstvým motorom priateľským k emisiám. Vylepšený dizajn sa ponúka na nákup teraz, pričom ceny začínajú od 20 000 GBP. Výroba bude prísne obmedzená iba na 56 kusov.
Keď sa Moke prvýkrát začal predávať verejnosti v roku 1964, bol vybavený rovnakým karburátorom štvorvalcového motora A-Cylder z 848 ccm, ktorý používa pôvodný Mini. Aby sa však udržal v súlade s súčasnými emisnými predpismi, revidovaný moke má úplne nový benzínový motor s objemom 1,1 litra, s dvojitými nadzemnými vačkami, ako aj súčasným vstrekovaním paliva.

Nová recenzia Small Electric 2021

Okrem nižších emisií, súčasná jednotka robí oveľa viac energie: výstup stúpa z pôvodných 34 koní, ako aj krútiaci moment 60 nm na 67 koní, ako aj 93 nm. Pôvodná štvorstupňová manuálna prevodovka Moke tiež prešla-namiesto toho leží čerstvá štvorstupňová automatická. Drive stále ide na predné kolesá, pričom nová hnacia sústava poskytuje najvyššiu rýchlosť 68 mph, ako aj palivovú ekonomickú klimatizáciu 34 MPG.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Podvozok moke bol tiež poskytnutý dôkladnou opravou. Tradičné zavesenie kužeľa s kužeľom z pôvodného koncertu z pôvodného dizajnu bolo vymenené za súčasné Macpherson Struts vpredu. Zadný zadok je stále vybavený koncovým nastavením ramena starého vozidla – hoci gumové kužele boli vymenené za oveľa odolnejšie kovové pružiny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *