Uncategorized

Nový Torsus Praetorian Institution Bus je 330 000 GBP terénne expert

Torsus predstavil nový variant autobusu inštitúcie praetoriánskeho terénneho vozidla. Pripojí sa k rastúcej škále praetoriánskych variantov, ktoré v súčasnosti zahŕňajú evakuačnú ambulanciu, drsnú a trávenú kempervan, mobilné veliteľské centrum, ako aj vozidlo riadiť nepokoje.
Tento nový variant autobusov inštitúcie je založený na rovnakých podkladoch ako základný praetorián. Pripravený na všetky terény Zahŕňa uzamykacie diferenciály, dlhé cestovné zavesenie, masívne bubnové brzdy a obrovské oceľové kolesá zabalené do pneumatík v teréne, ktoré sú zaskrutkované k trvanlivému podvozku nákladného automobilu.

Nový Torsus Terrastorm Off-Road Minibus sa odrazí v

Torsus tiež uvádza, že praetorián má priblíženie, prelomenie, ako aj uhly odchodu 28, 41, ako aj 22 stupňov – a vďaka sérii posilňovacích lúčov, ako aj ortézovými tyčami cez nápravy, autobus môže prejsť cez 33,5 stupeň Camber bez zvrhnutia.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Česká značka zanechala základný motor Praetoriána nedotknutý pre tento variant autobusu inštitúcie, ktorý poskytol typ terénu, ktorý je vyvinutý na pokrytie, je praktickým krokom. Je to preplňovaný 6,9-litrový šesťvalcový dieselový systém s 286 koní a krútiaci moment 1 150 nm-dostatočný na to, aby sa autobus vytiahol na 65 percent sklon.
Vo vnútri autobus je základný s sedením pre 35 a špeciálne čalúnenie vyvinuté na simuláciu matematiky a vedeckých diagramov. Torsus však tiež poskytuje zadržanie voliteľných doplnkov, vrátane televízora, ako aj DVD prehrávač, kávovar, chladničky a vylepšeného klimatizačného systému pre púštne podnebie.
Ak sa ponoríte hlboko do ďalších praetoriánskych špecifikácií spoločnosti Torsus, môžete sa rýchlo rozvíjať mobilný dom z domu. Zoznam voľbách obsahuje konvekčnú mikrovlnnú rúru, práčku, priehradku na sprchu, ako aj 10-palcový informačný systém dotykovej obrazovky namontovaný na každom sedadle v kabíne, ktorý predáva za očnú vodu 13 160 EUR (12 000 GBP).
Všetky tieto zariadenia však nie sú lacné. Autobus na základnej úrovni začína na 166 000 EUR (približne 150 000 GBP), ak si však vyberiete najkrajšie vybavenú variantu Campervan, vymažete 234 000 EUR (zhruba 211 500 GBP). Mnoho nákladných „expedície“ spoločnosti má počiatočné náklady 368 000 EUR (alebo 332 000 GBP).
Čo si myslíte z autobusu Torsus Praetorian Institution? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *