Mercedes pozemky trojvalcový dieselový motor

Mercedes vyjadril mieru záujmu o zavedenie znížených trojvalcových motorov ako súčasť svojej novej modulárnej dieselovej rodiny, automatické odhalenie môže iba odhaliť.
Šéfovia v podnikaní predtým vylúčili zavedenie trojvalcového turbo z dôvodu obáv týkajúcich sa vylepšenia. Na prekonanie tohto problému by sa však mohla ustanoviť nová modulárna nafta, ktorá debutovala v novej triede E ako 2,0-litrový štvorvalec.
Reklama – článok pokračuje nižšie

“Diesel je naša zbraň do budúcnosti, ktorá nám pomáha znížiť emisie CO2,” povedal Auto Express Bernhard Heil, vedúci pokroku pohonných jednotiek v spoločnosti Mercedes. „Uvidíme rôzne variácie štvorvalca, uvidíte oveľa viac, čo príde, ale tiež uvidíte viac čísel valcov.
„Rovnako by sme mohli bezpochyby získať z tejto rodiny [motora]. Mohla by to byť voľba-pretože v budúcnosti môže prísť elektrifikácia, kde môže mať zmysel mať trojvalec. V závislosti od nainštalovaného elektrického výkonu by ste mohli zabrániť tomu, aby ste sa zmestili na ďalší hriadeľ vyrovnávača. “
Heil tiež naznačil, že dodržiavanie zavedenia modulárnej domácnosti s dieselovým motorom bude tiež modulárnym sortimentom benzínového motora. „Nechcem rozprávať celý príbeh,“ dodal, „ale ak hovoríme o domácnosti v stroji, ktorá pokrýva všetky naše motory pre našu triedu C, triedy B, triedy S, ako aj pre triedu M. [GLS] Autá, ako aj všetky tie veci, potom … “
Spoločnosť Mercedes investovala viac ako 2,6 miliardy EUR (2,01 miliárd GBP) do pokroku, ako aj do výroby svojej novej modulárnej rodiny s dieselovými motormi, plus 500 miliónov EUR (388 miliónov GBP) v novej továrni na lítium-iónovú batériu v Nemecku.
Bossovia tiež overili, že do sortimentu E triedy E sa zavedie nová plug-in hybridná nafta.
Čo veríte z trojvalcových plánov motora spoločnosti Mercedes? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *