Limitovaná edícia Aston Martin Vanquish S Ultimate odhalená

Aston Martin Vanquish S Ultimate bola odhalená, čo dáva luxusnému GT posledný Swansong skôr, ako bude nahradený budúci rok.
Postaví sa iba 175 jednotiek, cez Coupe a Volante Cabrible Bodystyles. Ultimate s pevnou strechou je nastavená tak, aby stála 211 995 GBP, zatiaľ čo jej náprotivok s drop-top vás vráti späť 223 995 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Udržuje legendárny 6,0-litrový Aston Martin, prirodzene nasávaný V12, ktorý produkuje 595 koní. Pravdepodobne to bude posledný vysokovýkonný Aston Martin, ktorý bude umiestniť takmer dvoch desaťročných starých. Motor je tiež vybavený salónom Rapide S a Limited Edition Lagonda Taraf.
6
O našej reklame na túto reklamu

Prémia vo výške 10 000 GBP za štandardné Vanquish S prichádza s láskavým dovolením troch monochromatických maliarskych schém na mieru. Ultimate je k dispozícii v čiernom, sivom a bielom zlate a každá z troch „dizajnérskych tém“ má zodpovedajúci interiér. Black Vanquish S Ultimate prichádza s bronzovou grafikou, ktorá obsahuje aj interiér čiernej kože, s bronzovým šitím a čiernymi brzdovými stropmi.
• Najlepšie supercary v predaji práve teraz
Druhou dizajnérskou témou je šedé auto, ktoré dostáva modré akcenty, šedé kožené čalúnenie s modrým prešívaním a žlté strmene. Tretia a posledná dizajnérska téma dostane zodpovedajúci interiér bieleho zlata a bronzu.
6

Všetky varianty sa dodávajú s jedinečnými päťračnými kolesami a drobami z uhlíkových vlákien pozdĺž vonkajšej strany vozidla. Unikátny prešívací dizajn na sedadlá je exkluzívny pre obmedzené prevádzky Vanquish S, ako aj konečné plaky na dverách, ktoré si pripomínajú jeho exkluzivitu.
Vanquish S Ultimate je k dispozícii na objednávku teraz s prvými dodávkami, ktoré sa očakávajú začiatkom roku 2018. Konečné vydanie oslavuje koniec produkcie Vanquish druhej generácie, ktorá sa začala v roku 2012. Vanquish tretej generácie by mal prísť v roku 2019.
Čo si myslíte o Aston Martin Vanquish’s Ultimate? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *