Compakt Exec Face-Off: New Audi A4 Vs 3 Series, Class Class, XE a Giulia

Audi práve odhalil svoju dlho očakávanú salón novej generácie A4 pre verejnosť v čase, keď kompaktný kompaktný Trieda Exec je oveľa konkurencieschopnejšia ako kedykoľvek predtým. Bude sa predávať v septembri po debute vo Frankfurte, bude však vyžadovať, aby bolo skvelé uzurpovať súčasnú úrodu súperov kompaktnej výkonnej triedy.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Popri nedávno aktualizovanej sérii BMW 3 sme umiestnili technické špecifikácie A4, vynikajúcu novú XE, Jaguar, Mercedes ‘Upmarket C-Class, ako aj štrajkujúci nový Alfa Romeo Giulia, aby sme zistili, či Audiho nový salón môže vyhrať bitku pred jej jej Dokonca vyrazil na cestu. Kupujúci flotily sa budú oveľa viac zaujímať o štatistiky, ako je napríklad palivové hospodárske podnebie, ako aj emisie, a nie vzhľad, akokoľvek štýl, ako aj inovácie budú nevyhnutné pre tých, ktorí skutočne budú sedieť za volantom.
• Audi A4 2015: Úplne prvá recenzia jazdy
16

Nové Audi A4 vs súperi: rozmery a váha
Ako je normou v kompaktnej výkonnej triede, v porovnaní s predchádzajúcim modelom sa veľkosť A4 rozrástla v roku 2016. Pri 4 726 mm, jeho 21 mm dlhší ako predtým, čo z neho robí neuveriteľných o 102 mm dlhšie ako súčasnosť 3 série, 55 mm dlhšia ako XE, ako aj 40 mm oveľa viac ako trieda C. Boot, pri 480 litroch, je totožné s tromi sériami, ako aj s triedou C, ako aj 25 litrov omnoho viac ako XE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *