Uncategorized

Nový Ford Tech zabíja koronavírus vykurovaním vozidiel na 56 stupňov Celsius

Coronavírus vytvoril pre výrobcov vozidiel niekoľko ťažkostí, pričom továrenské a obchodné zastúpenie prinášajú značné bolesti hlavy. Avšak ako technický priemysel zameraný na riešenie je trochu prekvapenie, že podnikanie verilo mimo poľa, pokiaľ ide o pomoc pri porážke vírusu.
Spoločnosť Ford odhalila podrobnosti o svojom novom „vylepšení vyhrievaných softvérových aplikácií“, aktualizácie určenej pre vozidlá amerických orgánov, ktoré zahrievajú kajuty na 133 stupňov Fahrenheita (56 stupňov Celzia) počas 15 minút, ako aj na trvanie, ktoré obchodné štáty pomáhajú „znížiť„ zníženie Vírusová koncentrácia vo vozidle o vyššiu ako 99 percent “.

Môžem si kúpiť vozidlo počas uzamknutia Covid-19? Obchodné zastúpenia sa dnes znovu otvoria

Systém funguje tak, že prevádzkuje motor automobilu pri vyššej teplote, ako je obvyklé, pričom tento prebytočný teplý je teplý na zahriatie kabíny. Keď je táto technológia aktivovaná, vozidlo bude blikať svoje nebezpečné svetlá, aby upozornilo, že je v prevádzke, čím zmení blikajúci vzor, ​​ktorý naznačuje, keď sa proces pečenia dokončil.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Na testovanie softvéru sa použili policajné vozidlá v New Yorku, Los Angeles, Michigan, Massachusetts, Ohio a Florida. Úrady síl s veľkými vozidlami môžu sami nastaviť potrebnú aktualizáciu softvérových aplikácií, zatiaľ čo menšie oddelenia sa môžu dostať do kontaktu s predajcami spoločnosti Ford, aby vykonali aktualizáciu.
V úžitkových vozidlách spoločnosti Ford Interceptor od roku 2016-19 je možné vyhrievanú softvérovú aplikáciu spustiť stlačením tlačidiel Správa plavby v konkrétnom poradí, zatiaľ čo predchádzajúce návrhy potrebujú vonkajší nástroj, ktorý sa prepojí prostredníctvom portu OBD. Neexistujú žiadne plány ponúknuť aktualizáciu súkromným automobilom, hoci Ford pracuje na tom, aby sa ponúkali vozidlám iných orgánov.
Systém je navrhnutý tak, aby bol využívaný v spojení s príslušnými metódami čistenia, bude však fungovať na všetkých častiach kabíny vrátane ťažko dostupných oblastí, čím sa vírus nezostane na skrytie vírusu.

Policajné autá: Najlepší a najhorší na svete

Ford sa zaoberal Ohio špecifikuje univerzitu počas rozvoja. Jeff Jahnes, ako aj Jesse Kwiek, supervízori mikrobiologických laboratórií z univerzity, uviedol: „Naše štúdie s motorovým obchodom Ford naznačujú, že podrobenie koronavírusov teplotám 56 stupňov Celzia alebo 132,8 stupňov Fahrenheita, počas 15 minút znižuje vírusovú koncentráciu o vyššiu ako vyššie ako o vyššiu ako vyššia ako o viac 99 percent na vnútorných povrchoch, ako aj materiály využívané vo vnútri orgánov Interceptor Utility Vozidlá “.
Hau Thai-Tang, hlavný produktový pokrok spoločnosti Ford, ako aj nákupný úradník, uviedol úplne prvých respondentov „sú na frontovej línii, ktorí nás všetkých chránia. Sú vystavené vírusu, ako aj v zúfalej požiadavke na ochranné opatrenia.

„Pozreli sme sa na to, čo je v našom arzenáli, ako aj presne na to, ako by sme mohli ísť rovnako ako pomôcť. V tomto prípade sme zmenili hnaciu sústavu vozidla a systémy Warm Manage na vírusový neutralizátor. “
Veríte tomu, že superhrievaná inovácia spoločnosti Ford urobí svoju metódu do výrobných automobilov? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *