Nová úroveň lemovania ulice Fiat Tipo oznámila

Fiat oznámila novú úroveň výbavy ulíc pre svoj Tipo Family Hatch. Balík Styling dodáva do modelu základne-špeciálu niekoľko exteriérových aktualizácií, pričom ceny začínajú od 15 050 GBP.
• Najlepšie hatchbacky v predaji
Medzi vylepšenia nad základným modelom patrí súprava čiernych 16-palcových zliatinových kolies, denných svetiel LED, jedinečné odznaky na ulici, tónované zadné okná, čiapky čiernych zrkadiel, čierne mriežky a čierne kľučky dverí zvnútra aj zvonka.
4

Štandardné vybavenie zahŕňa klimatizáciu, tempomat, elektrické predné okná, rádio DAB s pripojením Bluetooth a multifunkčný volant. Voliteľné doplnky zahŕňajú vyhrievané predné sedadlá (vo výške 200 GBP), parkovacie senzory zadných vozidiel (za 300 GBP), predné hmlové svetlá (cena za 175 GBP) a elektrické zadné okná (náklady 240 GBP).
Reklama – článok pokračuje nižšie

Jediným hnacím ústrojenstvom, ktorý je k dispozícii pre ulicu Fiat Tipo, je prirodzene spustený 1,4-litrový štvorvalcový benzín, ktorý je spárovaný s manuálnou prevodovkou. Motor produkuje krútiaci moment 93 koní a 127 nm, pričom Fiat si nárokuje čas 0-62 mph 12,4 sekundy, najvyššiu rýchlosť 113 mph a ekonomické údaje o 37,2 mpg v režime WLTP.
Teraz si prečítajte našu recenziu Fiat Tipo. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *