Nový Hybrid triedy Mercedes S-Class Hybrid na získanie bezdrôtového nabíjania

Facelifted Mercedes-Benz S-Class Hybrid bude fungovať bezdrôtové nabíjanie High Tech. .
V rozhovore pre Auto Rease pred Genevou Motor Show, Stenkert odhalil, že Mercedes pracuje v spolupráci s Arch Rival BMW na vytvorení novej techniky a zdieľa vysoké výdavky nového systému.
Reklama – článok pokračuje nižšie

V letnom roku 2017 sa uvidíme nový hybridný hybrid triedy S, zatiaľ čo autá a nákladné auto budú fungovať najnovšej hybridnej hybnej jednotke tretej generácie spoločnosti Mercedes, ktorý sa môže pochváliť väčším batériovým balíčkom.
„Už máme pracovný prototyp,“ odhalil Strenkert a dodal, že „sa predpokladá, že„ schopnosť batérie sa zdvojnásobí každých päť rokov, takže ďalší doplnok triedy S bude mať tiež zvýšený rozsah. “
• Najlepšie špičkové autá a nákladné autá na kúpu teraz
Súčasný S500E sa môže pochváliť 20 míľovým celoelektrickým rozsahom, takže ďalšie autá a nákladné auto to takmer zdvojnásobia. Napriek nedostatku káblového pripojenia na doplnenie vylepšeného batérie, Stenkert tiež vysvetlil, že bezdrôtový systém ponúkne dobité časy podobné nabíjaniu káblov.
Bezdrôtovo nabitá trieda S bude hrať obrovskú úlohu v ofenzíve hybridného produktu spoločnosti Mercedes, pričom v roku 2017 v Nemecku bola odhalená rôzna 10 PHEVS, ktorá bola podporovaná novou továrňou 500 metrov euro batérií v Nemecku, ktorá bola odhalená v Ženeve.
K nim sa pripojí nová plug-in verzia najnovšej 2,0-litrovej turbodieselu v novej triede E firmy, zatiaľ čo Strenkert tiež zdôraznil, že „všetky nové Mercedesové štyri, ako aj šesť valcové motory boli navrhnuté Hybridné hnacie súpravy. “
Získajte všetky správy z Motorovej show v Ženeve v roku 2016 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *