Citroen odhaľuje elektrické e-mehari

Citroen Fans Fans si môžu pamätať na koncept Cactus M odhalený pred niekoľkými mesiacmi. Na základe nepredvídateľného galského kúzla, ktoré chýba v niektorých nedávnych Citroens, išlo o drop -top plážový buggy s nepremokavým interiérom a plastovým telom – postavený so zábavou. Teraz Citroen priniesol tento koncept do reality s plne elektrickým E-Mehari, ktorý sa bude predávať budúci rok.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Recenzia Citroen E-Mehari
E-Mehari je výsledkom spolupráce PSA Peugeot Citroen s francúzskou skupinou Bollore, ktorá bude vyrábať elektrické auto na tej istej plošine nazývanej bluesummer.
7

Z koncepcie sa vykonalo niekoľko zmien, z ktorých v prvom rade je štýl. Citroenova „rodinná tvár“ s usporiadaním svetlometov hore nohami zostáva a je prítomná aj formovaná plastová karoséria koncepcie. E-Mehari však dostala nové usporiadanie systému strešného systému s stĺpikmi B a C, zatiaľ čo zvýšená výška jazdy bola tiež zdvihnutá.
• Najlepšie SUV na nákup teraz najlepšie
Plastové dvere zostávajú, hoci tvarované „kroky“ pre cestujúcich zadných sú preč – a viditeľné jeho neprítomnosťou je technológia „Airbump“ spoločnosti Citroen, ktorá je prvýkrát uvedená v kaktus C4. Auto je však k dispozícii v rovnakej jasnej farbe palety ako kaktus.
Vo vnútri sú veci o niečo bližšie k koncepčnému vozidlu. Pre interiér je na výber farieb, ktorý je tiež úplne vodotesný vďaka plastovej tkanine. Zahŕňa zadné, boky alebo celé auto – a je k dispozícii v čiernej alebo oranžovo -červenej farbe.
7

Zatiaľ čo koncept Cactus M bol poháňaný benzínovým motorom PSA 1,2-litrového trojvalca, E-Mehari je plne elektrické auto poháňané 30KW lítium kovovým polymérnym batériám. Je to dobré pre 124 míľ dosahu a má najvyššiu rýchlosť 68 mph. Je o niečo kratšia ako Citroen C3, ale vďaka elektrickej hnacej sústave váži oveľa viac.
• Najlepšie elektrické autá na nákup teraz
E -Mehari pravdepodobne pôjde do predaja vo Francúzsku za približne 25 000 EUR – pred leasingom batérie – od jari 2016. Zákazníci, ktorí chcú bežať na slnko v drop -top Citroen, však môžu byť sklamaní, pretože v súčasnosti neexistujú žiadne plány na plány Prineste toto auto do Veľkej Británie.

Zobrali by ste tento elektrický buggy na pláž? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *