“Potrebuje JLR skutočne nového obrancu vo svojej zostave?”

Je to už dávno a je jedným z najočakávanejších automobilov vo veku, ale obaly konečne vyšli z úplne nového obrancu Land Rover.
Tím Land Rover opäť vytvoril senzačný automobil so značnou vhodnosťou. Páči sa mi jeho drsné, moderné vzhľady a niektoré kreatívne inžinierstvo, ktoré do neho vstúpilo. Chcem jeden? Stavíte sa.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Je to späť: Nový 2020 Land Rover Defender reinvenuje ikonu
V tomto okamihu pravdepodobne čakáte na veľké „ale“, aby ste jazdili do mesta, a tu to je: Nie som si istý, či svet skutočne potrebuje nového obrancu. Oveľa viac, nie som si istý, či to robí Jaguar Land Rover.
Nechaj ma vysvetliť. Trh pre skutočne utilitárne SUV, ako je starý model, je malý. Existuje veľa romantík (v neposlednom rade v JLR), ktorí chceli, aby sa obhajca znovuzrodil, ale na jedného utratia oveľa viac ako 45 000 GBP? A ak ste jedným z mála, ktorí skutočne potrebujú vážne terénne schopnosti, neponúka Land Rover (alebo iné) niečo, čo vyhovuje zákonu?
Trh pre hlavné SUV je však obrovský, takže tam je obranca postavený. A tu je Rub: Veľa jeho hlavných súperov je už v showroomoch Land Rover a Jaguar. Medzi cenovými bodmi obrancu 45 000 a 79 000 GBP má Jaguar Land Rover už osem (áno osem) iných SUV. Gróf: Discovery, Discovery Sport, Evoque, Velar, Range Rover Sport Plus Jaguar’s E-, F- a I-Pace. Obranca z neho robí deväť. Budete rozmaznaní na výber.
Áno, bol by som rád obrancu (nahrádza objav na mojom zozname želaní – ako to bude pre mnoho ďalších), ale som sklamaný, že medzi všetkými jeho technológiami neexistuje žiadny silný príbeh o elektrifikácii (čo sme zvyčajne povedané je optimálne pre terénne práce). A nemilovali by sme všetkých obrancov Cut Ceny, ktorý sa ešte viac neprekrýva so zvyškom rozsahu JLR ešte viac?
Všetko, čo hovorilo, sa samozrejme predá pri vedení. Ale za akú cenu za ostatných SUV v zostave JLR?

Súhlasíte so Stevom, že JLR nepotrebuje nového obrancu? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *