„Brexit Appromadition mení šéfov„ tón “

V ich správach došlo k jedinečnej úprave tónu od šéfov na trhu s vozidlami v našej vláde, ako aj vyjednávačom EÚ nad Brexitom.
• SMMT Annouce ‘Brexit Program pripravenosti’ v situácii zložitej Brexit
Šéf PSA Carlos Tavares (vyššie), zodpovedný za Vauxhall, ako aj jeho prístav Ellesmere, ako aj Rastliny Luton, plus Peugeot, Citroen, DS aj Opel, bol tupý, keď som sa ho spýtal, aké sú jeho myšlienky v súčasnej situácii. “Moja správa pani Mayovi, ako aj [hlavný vyjednávač EÚ] Monsieur Barnier, je, že žiadna ponuka nie je neprijateľná,” uviedol. “V záujme Britov, ako aj občanov EÚ, musíme mať dohodu.”
Reklama – článok pokračuje nižšie

Žiadna ponuka by tiež neznamená, že by sa zvýšili náklady, ako aj počet ponúkaných návrhov, štáty Tavares. Manažér JLR Dr. Ralf Speth bol v posledných týždňoch podobný a dobre, ako mi povedal v Paríži: „Nakoniec je to ťažšie overiť ďalšie investície do Spojeného kráľovstva z dôvodu neistoty. “Bezplatný aj spravodlivý obchod bol najlepším riešením pred 200 rokmi – to je teraz to isté.”
Nissan varoval, že ak neexistuje obchodná dohoda o obchode, bude to „vážne dôsledky pre britský priemysel“, zatiaľ čo spoločnosť Toyota a Mini uviedli, že by zastavili výrobu v rastlinách Spojených kráľovstiev, aby ponúkli logistické problémy, ktoré vyplynú z náročného Brexitu.
Žiadna správa nie je zlá správa, ako aj v súčasnosti smerujeme k Brexitu bez deal, ktorý opustí výrobcov vozidiel Spojeného kráľovstva-ako aj početných nespočetných ľudí, ktorí na nich závisia od ich živobytia-pozerajú sa dolu hlavne zvýšených nákladov ako aj straty úloh. Nastavenie trhu bolo odstránené v priebehu: voľný obchod je dôležitý na zabezpečenie tovární na diely, aby vozidlá oslovili klientov, ako aj náklady sa nezvyšujú.
Hodiny sa tikajú a trh musí naplánovať pre náš svet po 29. marci 2019. Namiesto tanca na javisku na svojej konferencii o oslave musí PM, ako aj Monsieur Barnier ukončiť túto neistotu.
Pre viac názorových článkov prejdite na stránku venovaného hľadiska …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *