Hlasujte za svoj obľúbený Classic Automobile

Classic Automobile Fans, ktorý teraz môže hlasovať za svoj obľúbený historický automobil v Octane Automobile of the Year Awards. Hlasovanie je otvorené do 31. októbra a môžete si vybrať z hŕstky slávnych automobilov, ktoré v roku 2013 zasiahli titulky.
Octane, naša sesterská publikácia, oznámi výsledky počas slávnej slávnosti v hoteli St Pancras Renaissance v Londýne vo štvrtok 14. novembra.
Reklama – článok pokračuje nižšie

V roku 2011 cena získala jeden z dvoch prežívajúcich príkladov prvého modelu Porsche, typu 64 Rekordwagen, zatiaľ čo v roku 2012 bol víťazom „Birkin“ Bentley, ktorý stanovil svetový rekord pre britský automobil v aukcii, keď to Minulý rok sa predá za 5 miliónov GBP.
Nominovaní na automobily roka za rok 2013 sú:
Mercedes-Benz W196: Úžasný Steed Fangio je na zozname nie preto, že je to v súčasnosti najdrahší automobil, aký sa kedy predal v aukcii, ale preto, že bolo úžasné vidieť ho na verejnosti po rokoch ukrytých.
Bugatti 57Sc Aerolithe Recreation: Originál je už dávno stratený, ale táto nedávno dokončená rekreácia je postavená v zliatine horčíka, rovnako ako sa originál považuje za. V roku 2013 sa zobrazuje na celom svete.
Porsche 911 RSR: Legendárny víťaz Targa Florio z roku 1973, ktorý porazil Ferrari a Alfa Romeo proti kurzom, prešiel v roku 2013 úplným obnovením pripraveným na návrat na udalosť o 40 rokov.
Blue Bird V: Record Breaker Malcolm Campbell 30129 mph 1935 je späť vo Veľkej Británii už po druhýkrát v jeho živote a vystúpil v Goodwoode a Národnom múzeu motorov.
Skyfall Aston Martin DB5: Publikum kina po celom svete potešovalo, keď 007 otvoril garážové dvere, aby odhalil slávny DB5 a obnovil ho ako najslávnejší automobil na svete.
Leyland P76: Víťaz Pekingu do Paríža Challenge prežil 33-dňovú, 7610 míľovú cestu cez niektorý z najviac nehostinných terénov na svete, poháňanej 81-ročnou Gerry Crown.
Hlasujte za svojho obľúbeného na adrese www.historicmotoringAwards.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *