„Len v týchto dňoch nemôžete získať personál – alebo tak štátne šéfovia automobilov a trhu s nákladnými automobilmi“

, vždy som chcel pracovať v automobilovom priemysle. Keby som nemal šťastie, že som to urobil, pracoval by som niekde niečo robiť, nejako spojené so štyrmi kolesami.
Väčšina ľudí, ktorých sa s prácou uspokojím, cíti presne rovnakú metódu – či už sú to moji kolegovia, alebo najvyšší vedúci v tomto odvetví. Iba tento týždeň som spokojný s Andym Palmerom, generálnym riaditeľom spoločnosti Aston Martin, ktorý vyzerá rovnako nadšene, že robí to, čo robí dnes, ako som si istý, že urobil svoj prvý deň vo svojej úlohe ako učňa u britského automobilového dodávateľa.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Zdá sa však, že menej ľudí cíti túto metódu, ako aj britský trh s automobilmi a nákladnými automobilmi – uprostred skutočného rozmachu z hľadiska výroby, inžinierstva a predaja – je ťažké nakresliť správny talent .
• „Rast JLR je nepretržitý prielom pre UK plc“
To je to, čo mi vysvetlil manažér trhového orgánu, spoločnosť výrobcov motorových motorov, ako aj obchodníkov, Mike Hawes, ako nedostatok zručností. A je to skutočný problém – v továrňach, inžinierskych centrách, ako aj na podlahe showroomu.
Toľko, aby sa zabezpečilo, že autá a výrobcovia nákladných automobilov musia hľadať v zahraničí správnych ľudí. Rovnako ako niektoré obchodné zastúpenia majú ťažké objaviť personál, ktorý ponúka autá.
Andy Palmer uvádza, že tento problém je ešte horší medzi druhou úrovňou dodávateľov-takže on, ako aj iní, sa musia pozrieť na zahraničné podnikanie, aby dodali potrebné hi-tech časti, ktoré jeho autá a nákladné autá potrebujú.
• „Bol to vynikajúci rok pre odvetvie automobilov a nákladných automobilov, takže sa nám to hovorí“
Súčasťou problému je podľa Hawesa úspech nášho priemyslu. Taká je súčasná miera rastu britských automobilov a obchodov s nákladnými automobilmi, nie je dostatok ľudí na obsadenie voľných pracovných miest.
Učňovské programy sa zvyšujú a sú vynikajúcou metódou, ako sa dostať do motorového priemyslu. Mladí ľudia však stále vyžadujú presvedčenie kariéry v oblasti automobilov a nákladných automobilov, môžu byť povzbudzujúce, odmeňujúce, vzrušujúce a zábavy. Rovnako ako to bude dlho, dlho.
Čo si myslíte o špecifikácii britského automobilu a odvetvia nákladných automobilov? Pochopme v komentároch nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *