Uncategorized

Volkswagen Tiguan Variety získava dve viac benzínových hnacích jednotiek

Volkswagen rozšírila odrodu motora Tiguanu s dvoma viac benzínovými jednotkami, z ktorých obidve využívajú presne rovnaký 2,0-litrový motor s turbodúchadlom, ktorý sa objavil v výnimočnom motore Škoda. ako aj Volkswagen Golf GTi. Oba návrhy sú teraz v predaji, pričom náklady začínajú od 36 275 GBP.
Oveľa výkonnejší motor je presne ten istý systém objavený v golfovom GTI Volkswagen, hoci bol spojený s sedemstupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou, ako aj so systémom pohonu štyroch kolies v Tiguane. Vyrába 242 koní, ako aj krútiaci moment 370 nm, ktorý štáty Volkswagen poskytujú čas 0-62 mph 6,0 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 142 mph.

Top 10 najlepších SUV na získanie 2022

Platenie za výkon je však náklady. Za predpokladu, že ponúka, nie je žiadnym prekvapením, že s výnimkou Tiguan R je to najmenej efektívny dizajn v zostave SUV. Deklarovaná ekonomická klíma paliva predstavuje 32,1 MPG s emisiami CO2 200 g/km.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ďalšia voľba motora 2,0 TSI, ktorá bola pridaná do rozmanitosti, používa 187 koní, ako aj krútiaci moment 320 Nm, ktorý poskytuje tento návrh času 0-62 mph 7,4 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 133 mph.
Tento nižší výkon naznačuje, že je o niečo oveľa efektívnejší, najmä ak je spárovaný s úrovňou výbavy R-line R-línie spoločnosti Volkswagen, pričom VW vyhlasuje 34,1 MPG, ako aj emisie CO2 189 g/km.
Dizajn sofistikovanosti z 187 k sofistikovanosti prichádza ako bežný s 19-palcovými zliatinovými kolesami, matricovými svetlometmi LED, panoramatickým strešným okom a adaptívnou cestovnou kontrolou. Vo vnútri je pár vyhrievaných predných sedadiel, prispôsobiteľný systém osvetlenia okolitého prostredia, 10,25-palcový digitálny rozchodový klaster, ako aj osempalcový infotainmentový systém dotykovej obrazovky.
Systém 242 koní je ponúkaný iba v špecifikácii R-línie spoločnosti Volkswagen, pričom náklady začínajú od 39 560 GBP. Medzi vylepšenia oproti sofistikovaniu patrí 20-palcové zliatinové kolesá, trochu agresívnejšia súprava tela, väčší spojler zadných dverí, ako aj športové odpruženie, ktoré klesá výška výletu SUV o približne 10 mm.
Interiérové ​​vylepšenia zahŕňajú športové sedadlá, pedále z nehrdzavejúcej ocele, podlahové rohože značky R a čierne hlavné miesto. Rovnako existuje aj niektoré ďalšie technológie motoristického pomoci, napríklad poloautonómny systém cestovného ruchu spoločnosti Volkswagen. Kupujúci si tiež môžu vybrať menej výkonný motor 2.0 TSI v špecifikácii R-line za 36 140 GBP.
Teraz sme si vyskúšali naše hodnotenie nového Volkswagen Tiguan R. Pochopte vašim myšlienkam v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *