Uncategorized

Elektrické modely Mercedes-EQ na získanie ošetrenia AMG

Mercedes EQC je prvý z 10 plne elektrických vozidiel z novovytvorenej čiastkovej značky a súper pre Jaguar I-Pace. V potrubí je EQA Electric Hatchback a vlajková loď EQS Saloon, medzi „niekoľkými ďalšími salónmi“ siluety, Auto Express chápe.
Ola Kallenius, členka predstavenstva Mercedes pre výskum a vývoj a budúci generálny riaditeľ, povedala, že Varianty AMG Varianty celoelektrickej rodiny EQ sú v pláne Ola Kallenius, členka rady Mercedes pre výskum a vývoj a budúci generálny riaditeľ.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Mercedes na zmenšovanie rozsahu modelov
„EQ je značka produktu a technológie pre elektrickú inteligenciu,“ vysvetlil Kallenius, „ale vidím aj párovanie medzi EQ a AMG.“
Prvý vpád Mercedes-AMG do sveta elektrifikácie sa dodáva s plug-in hybridnou technológiou s názvom EQ Power Plus. Kallenius opísal hnaciu sústavu ako „systém Kers pre výkonné autá“ a je chápané, že tvoria 4,0-litrový motor V8 spoločnosti s výkonným elektrickým motorom. Spustí sa v roku 2020.
Budúca verzia AMG plne elektrického EQC pravdepodobne použije existujúcu batériu s rozmermi 80 kWh a výkonnejšie elektrické motory na obetovanie dosahu. Očakáva sa výkonná postava, ktorá presahuje výstup konvenčného modelu 402 koní.
Získajte všetky najnovšie z Motorovej show v Paríži 2018 tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *