Uncategorized

Ako bude vyzerať vlastníctvo vozidiel v budúcnosti?

Metóda, ktorú spotrebitelia vlastnia, ako aj využívajú svoje autá, je na vrchole transformácie ako výrobcovia vozidiel v celom trhu hodnotia metódy zavedenia autonómnej techniky, ako aj mobility pre mladšie generácie, ako aj tých, ktorí žijú v preťažených mestách.
Dnešný hlavný predajný model jednej domácnosti alebo jedného spotrebiteľa, ktorý má vozidlo, sa zdá byť pod rizikom, pretože tvorcovia z celého sveta sa zameriavajú na metódy zamerania klientov, ktorí by vo všeobecnosti nepremýšľali o kúpe vozidla, pretože sú online alebo ich príjem.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najvyšší sprievodca zdieľaním vozidiel
Jedným z najvýznamnejších prerušovačov koncepcie vlastníctva vozidiel sú takzvané tisícročia, ktoré podľa Richarda Balcha, manažéra múdrej mobility spoločnosti Ford v Európe, „necítite požiadavku vlastniť čokoľvek vo svojom živote“.
Dodal: „Dizajn lízingového typu, ako aj dizajn platov za použitie, rastú významne. Ak nakrájate demografickú skupinu a pozriete sa na tisícročia, ktoré prechádzajú, tieto [predajné modely] sú oveľa prijateľnejšie pre mladšiu generáciu. “
V roku 2015 spoločnosť Ford predstavila plán zdieľania auta v Londýne s názvom Godrive, ktorý umožnil registrovaným jednotlivcom získať prístup k 50 automobilom po celom meste, ktoré boli zaplatené o minútu. Ďalšie veľké hitters stále prevádzkujú podobné schémy zdieľania automobilov-napríklad BMW s programom Drivenow v hlavnom meste a čerpajú viac ako 24 000 členov, ktorí platia od 33 percent za minútu, aby využili jedno z 300 vozidiel nájdených v meste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *