Uncategorized

New Nio ES6 oznámil

Nio, čínsky tím Formule E a elektrický automobilový spustenie, predstavil svoj najaktuálnejší kompaktný, päť sedadlový, celoelektrický SUV. Volal sa ES6, je v predaji teraz na čínskom trhu, pričom ceny začínajú na štandardnom modeli 358 000 juanov, čím sa zvýšila na 398 000 juanov pre variant výkonnosti (približne 41 000 GBP a 45 500 GBP).
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

ES6 sa pripojí k sedemmiestnemu SUV spoločnosti ES8 spoločnosti a je poháňaný kombináciou permanentného motora magnetu a indukčného motora. Prvý z nich poháňa predné kolesá v nízko rýchlosti aplikácií, zatiaľ čo druhé poháňa zadnú časť, iba keď je potrebný ďalší výkon.
• Nio ES8 Recenzia
Celkovo systém produkuje krútiaci moment 536 koní a 725 Nm, čo naznačuje, že ES6 môže pokryť šprint 0-62 mph za nárokovaných 4,7 sekundy a dosiahnuť maximálnu rýchlosť 124 mph. Nio tiež tvrdí, že ES6 má rozsah okolo 310 míľ, a to vďaka batérii s rozmermi 84 kWh a telu postaveného výlučne z hliníka a uhlíkového vlákna.
13

Jeho podvozok obsahuje aktívne zavesenie, adaptívne brzdové brzdy s pohonom všetkých kolies, brzdy s elektronicky asistovanými servo a pneumatikami Pirelli P-Zero. Kupujúci bude k dispozícii aj adaptívne zavesenie vzduchu ako voliteľné navyše. Motoristi budú môcť tiež vybrať z rôznych jazdných režimov pomocou infotainmentového systému ES6.
ES6 je plná technológie komfortu šoférov, ako je autonómna núdzová brzdenie, radarové riadené tempomaty s asistenciou dopravnej zápchy, výstražou odchodu z jazdného pruhu, detekciou slepého bodu a parkovacím senzorom vozidla.
NIO plánuje vydať sériu bezdrôtových technologických aktualizácií ES6 počas jeho životného rozpätia, vrátane rozpoznávania cestných znakov, detekcie cyklistov a predvolania v okolí; Systém, ktorý automaticky dodáva automobil šoférovi na krátke vzdialenosti pomocou aplikácie pre smartfóny a autonómnej jazdy. Rovnako ako v ES8, aj hardvér pre tieto systémy je zavedený, ale softvér si stále vyžaduje vývoj.
Vo vnútri ES6 obsahuje digitálny prístrojový klaster, informačný systém 11,3 palca, športový volant a inteligencia NOMI, ktorý riadi celý rad funkcií vozidla, ako sú rádio, dvere, sat Stierače Nav a čelné sklo. Ako sme však zistili v ES8, systém v súčasnosti chápe iba Číňanov a vyžaduje si adaptáciu pre európsky trh.

Teraz si prečítajte náš zoznam najlepších elektrických automobilov v predaji tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *