Mini JCW Hatch, ako aj konvertibilný na návrat v marci 2019

Malý John Cooper Works Hatch a Cabrio sa vrátia do obchodných zastúpení v marci 2019 po odstránení z predaja z dôvodu, že nedodržiavajú nariadenia WLTP.
Oba návrhy budú namontované ako bežné s 2,0-litrovým preplňovaným štvorvalcovým benzínovým motorom s 2,0 litrom 228 koní, ktorý je spojený so šesťrieskou prevodovkou príručky.
• Najlepšie dostupné vozidlá a nákladné autá
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Výsledkom je, že Hatch JCW sa zrýchli z 0-62 mph za 6,3 sekundy, zatiaľ čo kabriolet trvá 6,6 sekundy. Ako možnosť sa bude ponúkať aj osemstupňovou automatickou automatickou úrovňou.
15

Pobáši ekonomické podnebie, ako aj emisie CO2 sa zmenili na uspokojenie prísnych predpisov Euro 6D-Temp; Obidva návrhy prídu prichádzajú vybavené benzínovými časticovými filtrami, ako aj „ekologickými“ režimami, aby sa maximalizovala spotreba paliva.
Mini vyhlasuje, že príručka John Cooper Works Hatch splní vyhláseného 40,9 MPG a emituje 158 g/km CO2. Tieto čísla zvyšujú pre automatickú hodnotu 45,6 mpg, ako aj 142 g/km C02.
Štandardné zariadenia zahŕňajú 17-palcové zliatiny John Cooper Works, športové pozastavenie, vzpriamené brzdy, ako aj John Cooper Works BodyKit.
Automatické LED svetlomety, stieračov snímania dažďov, špičkové osvetlenie kaluže, John Cooper pracuje na sedadlách kontajnerov, ako aj prispôsobiteľné interiérové ​​osvetlenie okolitého prostredia.
Chceš vidieť, ako nový malý John Cooper pracuje na cestách vo Veľkej Británii? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *