Qoros GQ3 exponovaný

Qoros GQ3 bol vystavený pred svojím svetovým debutom na Genevskej motorovej výstave v marci. Qoros je nový čínsky výrobca automobilov, ako aj GQ3 je salón C-segmentu, ktorý má konkurovať Škode Octavia.
GQ3 je úplne prvé vozidlo v domácnosti návrhov, ktoré má vydať čínsky výrobca v druhej časti roku 2013, ako aj ďalej. Rovnako ako Škoda, aj čínska firma plánuje vydať nový dizajn každých šesť mesiacov, keď sa snaží rýchlo rozšíriť. Dizajn Qoros sa bude ponúkať v Európe, ale predaj Spojeného kráľovstva v súčasnosti nie je na kartách.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Mini Design, Gert Hildebrand, je zodpovedný za štýl GQ3, ktorý pomáhajú tímy štýlov v Šanghaji a Mníchove.
Predný koniec GQ3, vrátane širokých svetlometov, ako aj mriežky, napíšte identitu pre značku, ktorá bude ovplyvniť zvyšok rodiny Qoros. Vo vnútri Qoros vyhlasuje, že GQ3 „ponúkne veľkorysý vnútorný priestor“, s vysokou kvalitou požiadaviek „porovnateľné s veľmi populárnymi vozidlami v Európe“.
GQ3 bude fungovať aj veľa technológií, vrátane osemp-palcových centrálnych dotykových obrazoviek, ktoré budú namontované ako základné a využité na riadenie stereofónnych a SAT-NAV funkcií vozidla. Infotainment System bude tiež prepojený s internetom, čo vodičom umožní zdieľať svoje nastavenie na rôznych platformách sociálnych sietí.
Spoločnosť Qoros bola založená v roku 2007, ako aj spoločným podnikom medzi spoločnosťou Chery Automobile – firmou, ktorá má tiež zmluvu o spoločnom podniku s Jaguar Land Rover na rozvoj vozidiel v Číne – ako aj na Izraelský podnikateľský Izrael Corporation.
Dizajn Qoros sa vyvinie v novej továrni, ktorá sa v súčasnosti stavia v Číne. Závod bude mať predbežnú schopnosť 150 000, ale môže sa to rozšíriť na 450 000 poskytnutých primeraného dopytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *