New Tesla design S Ludicrous mode is “faster than falling”

Tesla manager Elon Musk has revealed a raft of upgrades to the design S saloon, which includes a new ‘Ludicrous’ mode, which frees up much more power from the batéria ako súčasné šialené nastavenie. Ponúka sa ako aktualizácia vlastníkom P85D a klesá čas 0-60 mph z 3,1 na iba 2,8 sekundy.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Musk nám povedal: „V smiešnom režime sa autá a nákladné autá zrýchlia na 1,1 g, čo je skutočne rýchlejšie ako padanie.
„Zákazníci sa páčili šialený režim, ale nikto sa však naozaj nepožiadal o smiešny režim – to by bolo len smiešne! Autá a nákladné auto sú ako vaša osobná horská dráha. “
Boli oznámené dve ďalšie vylepšenia, vrátane nového batérie s rozmermi 90 kWh, ktoré poskytne ďalších 15 míľ rozmanitosti – nový dizajn 90D sa pokryje na 300 míľ pri konštantnej 65 mph na diaľnici.
• Najlepšie Elektické autá
Na druhom konci zostavy bude v predaji nový dizajn 70 kWh v pohone dvoch kolies. Aj keď náklady na Veľkú Britániu ešte nie sú oznámené, očakávame, že nové autá a nákladné vozidlá budú náklady na náklady na 3 000 GBP nižšie ako verzia pohonu štyroch kolies, počnúc približne 47 000 GBP.
Smiešny upgrade bude ponúkaný na prezentáciu majiteľov P85D na šesť mesiacov za približne 3200 GBP plus montáž. Dizajn S poháňaný novou 90 kWh batériou bude náklady na náklady okolo 2 000 GBP oveľa viac, ako je ekvivalentný 85 kwrs-whwows Cars, pričom smiešny upgrade bude stáť okolo 6 000 GBP.
• Tesla Design X byť najrýchlejším SUV na svete
Musk uviedol, že každý rok očakával typickú zvýšenie výkonu 5% balenia, ako aj aj keď uviedol, že nemusí nevyhnutne naznačovať, že by niekto každý rok vylepšil. Vylepšenia budú pokračovať, a preto odporučil klientom, aby sa nedržali, kým nepríde oveľa lepší. „V budúcnosti bude vždy oveľa lepšia. Ak chcete počkať, kým autá a nákladné autá nebudú lepší, nikdy si ho nekúpite. “
Teraz si vyskúšal náš špeciálny príbeh nášho sveta na pripravovanom Tesla Design 3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *