Vydanie tohto týždňa v tomto týždni z tohto týždňa vydania Automobile Express

– Out 13. marca 2013 – obsahuje náhľad sezóny Bumper Eight F1 2013, so všetkými automobilmi, tímami a motoristami, ako aj exkluzívnym rozhovorom s Bossom Mercedes Team Boss, Ross Brawn.
Na inom mieste máme všetky správy v dôsledku ženevskej motorovej show; vrátane prvej jazdy 313 MPG VW XL1 a všetkých podrobností o nadchádzajúcom McLaren P13.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

K dispozícii je tiež zaokrúhlenie všetkého, čo sme minulý týždeň na výstave vynechali, plus názory odborníkov v priemysle na úplne nových 1 milión GBP Ferrari Laferrari.
V jednotkách sme boli za volantom elegantnej Vauxhall Cascada-auta vytvoreného na súťaženie s podobnými radmi Audi A5 a BMW 3-ako aj s celoelektrickým obrancom Land Rover, deväťstupňovým Range Rover Evoque Evoque. a úplne nový Toyota Rav4. Naši testeri cestnej premávky boli tiež zaneprázdnení a stali revidované Toyota Vero proti vynikajúcemu malebnému malebnému a Mazde 5 Renault.
Okrem toho sú tu všetky bežné recenzie produktov, sprievodcov kupujúcim a dlhodobé aktualizácie, ako aj listy, šport a strážny pes.
Vydanie 1259 je k dispozícii na získanie teraz, ceny za 2,45 GBP. Prípadne si môžete nárokovať šesť problémov za 1 GBP a nechať časopis doručiť priamo k vašim dverám každý týždeň, stiahnite si našu novú edíciu iPad alebo jednoducho hovoriť so svojimi miestnymi spravodajcami, aby ste si kúpili kópiu bezplatne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *