BMW 6 Series a M6 Facelift prichádzajú na Detroit Motor Show

BMW predstavilo na Detroit Motor Show celý rad malých aktualizácií pre sériu 6 a M6. Rovnako ako ľahko osviežený štýl, je tu oveľa očarujúcejšie materiály v kabíne a rozsah motora sa zvýši účinnosť.
Rozsah 6 sérií, ktorý pozostáva z kupé, kabriolet a Gran Coupe, štvordverový salón, získa určité jemné vylepšenia štýlov, ktoré ho rozdelia do súladu so súpermi, ako je napríklad Audi A7. Vzpätý predný nárazník s mierne zmenenými obličkovými mriežkami, ako aj nové svetlomety s hlavnými lúčmi LED. Pridá sa tiež revidovaný zadný nárazník a nové vzory kolies z ľahkej zliatiny.
14

Vo vnútri sú zmeny oveľa rozsiahlejšie, s úsilím o zlepšenie kvality a atmosféry. Viac kvalitných povrchových materiálov sa teraz konajú a sú k dispozícii nové dvojfarebné kožené možnosti. Oveľa pokročilejšie displej hlavy je teraz možnosťou.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Pod kožou sa vynaložilo úsilie na zlepšenie spotreby a výkonu paliva. Všetky motory sú teraz kompatibilné s EU6, s vylepšeniami 444 koní 650i preplňovaného 4,4 litrového benzínu V8, ktoré teraz znižujú čas 0-62 mph o 0,3 sekundy až 4,6 sekundy pre všetky bodyStyles. Hranica paliva sa mierne zlepšuje pri 32,9 mpg (31,7 MPG pre kabriolet).
14

Všetky benzínové motory tiež dostávajú športový výfuk s prepínateľnou klapkou pre oveľa viac hluku alebo tichšieho v meste. Špecifikácie a výkon pre varianty 552 koní M6 zostávajú rovnaké, ale existujú malé vylepšenia zavesenia a riadenia pre oveľa väčšiu pohyblivosť.
Najpredávanejšia nafta, 640D, teraz produkuje krútiaci moment 309 k a krútiaci moment 629 Nm po dobu 0-62 mph medzi 5,3 a 5,5 sekundy. Existuje však aj zlepšenie 2MPG na 54,3 MPG, s emisiami CO2 až do 146 g/km. Všetky automobily 6 sérií teraz dostávajú aj režim Eco Pro, ktorý poskytuje režim začiatku/zastavenia a režim na pobrežie motora na zlepšenie efektívnosti.
Rozsah facelifted BMW 6 Series sa bude predávať vo Veľkej Británii krátko po jeho debute na Detroit Motor Show.
Prečítajte si náš celý príbeh v Detroit Motor Show 2015 tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *