Uncategorized

Peugeot 308 v prekvapení 2014 Európske autá a nákladné autá roka

Nový Peugeot 308 bol korunovaný európskymi automobilmi a nákladnými automobilmi roku 2014 v tom, čo klesne, čo je prekvapením v mnohých štvrťrokoch.
Bolo to proti určitej tvrdej súťaži v užšom zozname ceny, medzi ktoré patrili elektrické autá a nákladné autá BMW i3 (ktoré boli nedávno zvolené za britské autá a nákladné auto), Tesla Design S, Skoda Octavia, Mazda 3, Citroen C4 Picasso, ako aj trieda Mercedes S.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

308, ktorí porazili, ako aj Škoda Octavia, ako aj Mazda 3, bude prekvapením mnohých ľudí, pretože tieto návrhy majú tendenciu prekonať Peugeot v skupinových testoch. 308 v skutočnosti nedávno prišiel na druhé miesto na sedadlo Leon, ktoré zdieľa svoju platformu s Octavia, v teste odhalenia automobilov. Skontrolovali sme tu náš test Peugeot 308 vs Seat Leon Road tu.
Aby boli nárok na ceny ECOTY Awards, muselo byť ponúknuté návrhy do konca roku 2013 v najmenej piatich európskych krajinách, ako aj tiež muselo zaznamenať alebo sa predpokladať, že dosiahne 5 000 alebo oveľa viac predaja ročne.
V tomto roku celkovo bolo celkovo 30 oprávnených návrhov. Rovnako ako v prípade vážneho vynikajúcich automobilov a nákladných automobilov sa nedostali do užšieho výberu, vrátane Jaguar F-Type, BMW 4 Series, Hyundai I10, Ford Kuga, BMW X5 a Kia Carens.
Minuloročným majstrom bol Volkswagen Golf. Zatiaľ čo medzi ďalšími predchádzajúcimi víťazmi patria Vauxhall Ampera (2012), Nissan Leaf (2011), Volkswagen Polo (2010), ako aj odznak Vauxhall (2009).
Peugeot 308 sa začal predávať vo Veľkej Británii v januári a je obrovským krokom vo vysokej kvalite od 307. Autá a nákladné autá sú tiež v behu na svetových autách a nákladných automobiloch roka 2014, v užšom zozname. pre ktoré sa zajtra odhalí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *