Uncategorized

WEY XEV Idea Premiews možný plug-in hybrid crossover

Nový plug-in hybrid koncept s názvom XEV vystavil čínsky výrobca Wey vo Frankfurte, ktorý opätovne potvrdzuje zámer spoločnosti preniknúť do celosvetového hlavného prúdu.
Wey je špičkovou divíziou spoločnosti Fantastic Wall Motors, hlavným čínskym hráčom v automobilovom priemysle, ktorý už ponúka vyzdvihnuté nákladné vozidlá tu v Spojenom kráľovstve, ale tiež vytvára vozidlá a SUV pre domáci trh. Má celosvetové plány rastu – v Mexiku alebo v USA sa hovorilo o továrni – ako aj o jeho značke Wey, ktorá bola predstavená minulý rok so svojimi zameranými na prémiový sektor obývaný podobnými Audi, Infiniti a Volvo.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Všetky najnovšie správy z motorovej šou vo Frankfurte v roku 2017
Wey XEV nie je celoelektrický ako Tesla Design X, ktorý sa vágne podobá, avšak zdieľa štýlovú filozofiu Tesla v Tesle, a má podobný profil s atraktívnymi dverami Gullwing. Má benzínový motor, ktorý riadi iba predné kolesá, zatiaľ čo plug-in batéria poskytuje energiu na vzad.
9

Čínsky automobilový sektor je často kritizovaný za príliš jemné kópie európskych výrobkov, avšak odvážne v štýle Wey Xev si zaslúži úverovú históriu za svoj jedinečný vzhľad. Je to atraktívny nápad s kupé podobným bočným profilom, vrúcny pásový pás, ako aj neobvykle tvarovaný predný, ako aj zadné konce. Vo vnútri sú štyri súkromné ​​sedadlá, ako aj Wey uvádza, že myšlienka je vybavená množstvom pokročilých inovácií vrátane autonómnych funkcií jazdy.
Neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, že XEV je predurčený na predaj, ale základný štýl nápadov nevyzerá tak ďaleko od pripraveného na výrobu, ako aj pre celosvetovú vzoru pre postupne chladné crossovery s ekologickou pohonnou jednotkou.
Chceli by ste vidieť Wey XEV v predaji vo Veľkej Británii? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *