Uncategorized

Nový 2024 Piech GT Electric Coupe vstupuje do testovania s rozsahom 311 míľ

Piech Automotive poskytol významnú aktualizáciu o Piech GT Electric Coupe, ktorý sa naposledy vyskytol na móle Geneva Motor 2019 vo forme prototypu.
Spoločnosť, ktorú založila Toni Piech – Kid zo šéfa skupiny VW Group Ferdinand Piech – sa snaží predať celoelektrický GT pred polovicou 20. rokov 20. storočia a potvrdila, že súrodenec SUV je tiež v počiatočných fázach vývoja.

Lotus odhaľuje architektúru LEVA Lightweight Electric Sports Automobile Architecture

Piech je trochu za harmonogramom (čiastočne kvôli koronavírusovej pandemike), s GT, ktorý má teraz vstúpiť do série produkcie v roku 2024. Keď je konečne na cestách, stane sa konkurent -TRON GT, ako aj štandardné športové automobily, ako sú Jaguar F-Type a Nissan GT-R.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Piech GT je hnacia jednotka 75 kWh batérie a tri elektrické motory – jeden namontovaný na prednú nápravu a dva vzadu. Systém má kombinovaný výstup 603 koní, ktorý firma tvrdí, že je dosť na 0–62 mph menej ako tri sekundy. Piech tiež hovorí, že GT sa dostane od 0 do 124 mph za menej ako deväť sekúnd.
Celkový rozsah sa hovorí, že je 500 km (311 míľ), ale to, čo vyniká, je schopnosť nabíjania vo vývoji GT. Značka sa spojila so spoločnosťou Electric Automobile Charging Technology Company Tgood, aby vytvorila vyhradenú rýchlu charger pre GT, ktorý podľa spoločnosti môže dosiahnuť rovnakú úroveň poplatkov za 80 percent za pouhých päť minút. Technické podrobnosti o tom, ako to funguje, však neboli zverejnené.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *