Uncategorized

Najlepšie automobilové tweeters

popová skupina One Direction by si mohla nárokovať korunu ako veľa vplyvných výškov, po ktorých nasledovali podobné Ed Sheeraran, Piers Morgan a Ricky Gervais. Ale tu v Automobile Express sme vám chceli dať oveľa viac zameraný na motoristickú mieru do sveta Twitteru.
Zaokrúhli sme teda náš vlastný zoznam vplyvných výškov, ktorí sa pozrieme výlučne na svet automobilového priemyslu. Máme všetko od PRS po závodných motoristov – a tam je dokonca aj zvláštny novinár. Zoznam sme zostavili pomocou štatistík a informácií, ako sú sledovatelia a dosah účtu. Napriek tomu sme tiež zvážili tweeterov, ktorí ponúkajú oveľa nehmotnejšie hodnoty – správy, komédia a tých, ktorí sú jednoducho skutočne zaujímaví.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Prejdite na spodnú časť a dokonca nájdete užitočný zoznam rukovätí Twitteru od všetkých (dobre, veľa ľudí) v tíme Automobile Express.
Zoznam nie je v žiadnom konkrétnom poradí, ale toto sú naše veľmi milované tweetery: napriek tomu:
1. Ben Collins / Stig – @bencollinsstig 40 000 + sledovatelia
Je to stig (no, bývalý stig) – čo oveľa viac musíme povedať? Zaujímavá postava, ktorú treba sledovať, a pri 40 890 sledovateľoch robí všetko ideálne v Twittersphere. Prajeme si však, aby si viac tweetoval.

2. Kicking pneumatiky – @KickingTyres 1 100 + sledovatelia
Pravdepodobne najchladnejší účet Twitter, s ktorým sme sa stretli. Títo ľudia tweetujú o zaujímavých a retro automobiloch, ktoré sa predávajú na eBay a ďalších online klasifikovaných platformách.
3. Sniff Petrol – @sniffpetrol 50 000 + sledovatelia
Alter-ego rešpektovaného motoristického novinára a publicista EVO Richard Porter články satirické tweety a odkazy na jeho blog o skutočných udalostiach v automobilovom svete. Je to zvyčajne vtipné a často dosť hryzené. Má tiež takmer 50 000 sledovateľov.
4. Rebecca Racer – @Rebeccaracer 4 000 + sledovatelia
All-in-One Motoring Novinár, pretekársky vodič, moderátorka a servisná žena. Často ju nájdete vo videách Carbuyer, príležitostne v Automobile Express a čas od času, na telly na ITV4, ktoré chcem toto auto.
5. James May – @Mrjamesmay 1 000 000 + sledovatelia
Mohli sme si vybrať jedného z ostatných z tria, ale faktom je, že James May je oveľa zaujímavejší – aspoň pokiaľ ide o Twitter. Medzi jeho výpovede Twitter patrí náhodná poézia, nepárne zvieracie tweety (pozri nižšie) a občasný automobilový názor.
6. Bloodhound SSC -@bloodhound_ssc 13 300 + sledovatelia
– Delcam AMS (@Delcamams) 24. februára 2014
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *