Uncategorized

Neistí sa, že šoféri unikajú s malými pokutami

pokuty vydaných pol milióna britských motoristov, ktorí chytili jazdu bez poistného krytia, pretože rok 2010 sú v priemere iba zlomok maximálneho dostupného poplatku, podľa údajov z poistenia vozidla Churchill.
South Yorkshire súdy liečia nepoistených šoférov „najlepší“, s typickou pokutou iba 260 GBP. Porovnajte to s súdmi Warwickshire, ktoré rozdávajú najtvrdšie sankcie s typickou pokutou 385 GBP, avšak to stále nie je blízko maximálneho ponúkaného poplatku vo výške 5 000 GBP. Typická pokuta v celej Veľkej Británii je 322 GBP, ktorá zdôrazňuje národnú nekonzistentnosť v sankciách za nepoistených vodičov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Štatistiky ministerstva spravodlivosti ukazujú, že sa sankcie zvýšili, pretože rok 2010, stále sú však vo všeobecnosti iba polovica výdavkov 600 GBP na typické ročné poistné poistenie vozidla.
Zo 473 564 motoristov odovzdal body za jazdu bez poistného krytia, pretože rok 2010 má oveľa viac ako 5 000 dvoch alebo oveľa viac potvrdení o trestnom čine. Nevedené, ako aj nepoistení šoféri spôsobujú 130 úmrtí a 26 000 zranení každý rok na cestách vo Veľkej Británii.
• Čierna skrinka na poistenie vozidla, aby sa nakoniec stalo normou
Steve Barrett, vedúci poistného krytia vozidla v Churchill, povedal: „Existuje šokujúce množstvo nezodpovedných motoristov, ktorí sa vydávajú na cesty bez povinného krytia. Vyššie pokuty by určite pomohli odradiť týchto páchateľov. “
„Súdy môžu pre nepoistených vodičov problém vydávať pokuty vo výške 5 000 GBP. Oznámenie o pevnom poplatku polície je však iba 300 GBP – polovica typického ročného poistného pre poistné poistné.
Najvyššie typické pokuty pre nepoistených šoférov podľa regiónu
Warwickshire 385 GBP
Cheshire 362 GBP
Londýn 354 GBP
Northamptonshire 350 GBP
Lancashire 345 GBP

Najnižšie typické pokuty pre nepoistených šoférov podľa regiónu
South Yorkshire 260 GBP
Durham 263 GBP
Humberside 272 GBP
Northumbria 274 GBP
Devon a Cornwall 275 GBP

Automatické odhalenie názoru: nepoistení vodiči
Auto odhalenie strávilo veľa času s metropolitnými orgánmi nedávno a objavili presne to, ako sa zameriava na nepoistených vodičov.
Dôstojníci však pripustili, že narazia na motoristov, ktorí sú chytení rekultizáciou jednoduchých hodín po načítaní zadržaných vozidiel z libry. Aký oveľa presvedčivejší dôkaz by mohol existovať, že súčasné sankcie za vedenie nepoistení sú jednoducho nedostatočné?
To, čo zvyšuje zhoršenie, je uvedomenie si, že ide o problém, ktorý je jednoduché vyriešiť. Súčasné úrovne pokuty jednoducho nie sú odstrašujúcimi prostriedkami, a to, až kým sa výrazne zvýšia, to tak bude aj naďalej.
Ako sa môžeme vysporiadať s otázkou nepoistených šoférov vo Veľkej Británii? Povedzte nám svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *