Veverička nažive a dobre po póle Hole Hell

bola veverička zachránená zozadu za mriežkou Volkswagen Polo v North Wales v nedeľu po tom, čo sa zviera zachytilo pred chladičom – zatiaľ čo automobil bol v pohybe.
Vďaka úsiliu RSPCA Cymru a miestnej garáže Moduron Maethlu Motors sa veverička unikla nezraneným – hoci automobil nemal také šťastie. Mechanik z garáže musel vyrezať otvor do mriežky auta, aby uvoľnil tvor, ktorý bol veveričný vo vnútri motora VW.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Automobil bol potom bezplatne opravený garážou, čo umožnilo majiteľovi ísť domov. Našťastie nedošlo k žiadnemu inému poškodeniu póla, pretože o šedých našuchorených zvieratách majú chuť na určité automobilové diely. Zdá sa však, že problém veveričiek sa doteraz na autách obmedzil na modely Toyota.
Inšpektor RSPCA Mike Pugh povedal: „Táto pozoruhodná veverička prešla ohromujúcim utrpením, nejako prešla mriežkou pohyblivého automobilu! RSPCA Cymru je vďačný Moduronovi Maethlu Motors, ktorý bol šťastný, že sa zúčastnil rovno, aby pomohol zvieraťa, ktoré bolo úžasný.
„Našťastie sa zviera dostalo na slobodu cez dieru, ktorú pre ňu mechanik vyrobil. Bola to celkom neuveriteľná záchrana.“
Teraz si prečítajte automobil, ktorý zjedli veveričky …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *